کانون محوری مراسم دهه فجر بوشهر مبارزه با نظام سلطه خواهد بود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: کانون محوری مراسم ایام الله دهه فجر استان بوشهر مبارزه و نفی با نظام سلطه خواهد بود.

شهید سردار سلیمانی حلقه وصل جبهه مقاومت در منطقه بود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز جلسه هماهنگی دهه فجر گفت:شهید سردار سلیمانی حلقه وصل جبهه مقاومت در منطقه بود.

انقلاب اسلامی نقطه آغازین بیداری اسلامی و احیاگر جبهه مقاومت است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان انقلاب اسلامی ایران را نقطه آغازین بیداری اسلامی و احیاگر جبهه مقاومت دانست و افزود: این انقلاب با اثرگذاری بر مبارزات انقلابیون منطقه و آزادی‌خواهان جهان، معادلات کشورهای استکباری و استعماری را برهم ریخت.

4 نکته مهم سخنان رهبری در مورد حادثه سقوط هواپیما

عبارت «همان اندازه‌ای که ما از این حادثه‌ سقوط هواپیما غصه خوردیم، دشمن ما از این حادثه به همان اندازه خوشحال شد»، واقعیتی است که میان اپوزیسیون و بیگانگان وجود دارد، باید به آن توجه کرد و فریب صحنه‌سازی آنها را نخورد.

نمازی که جبهه مقاومت را احیا کرد

اقامه نماز جمعه توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از شهادت سپهبد شهید «سلیمانی» تاکتیک مهمی بود تا امام جامعه ضمن تسکین آلام مردم، به انسجام و وحدت آنان در این عرصه افزوده و مانع اضمحلال قدرت جبهه مقاومت شوند.

شاه چرا و چگونه از ایران رفت؟

فرار شاه از ایران یا همان رفتن او از خاک ایران اسلامی در روز ۲۶ دیماه بود. ۲۶ دی روز تاریخی برای ملت ایران بود، ملت ایران توانست طاغوت پر نخوت زمانه را که ۳۷ سال غاصبانه و به زور بر مال و منابع آنها حکومت سراسر ظلم کرده بود مجبور به فرار کنند، شادی و شعف پس از شنیدن این خبر در سراسر ایران دیدنی بود، ملت ایران شاه ظالمی را که تا آن روز دست پلیدش به خون ملت پاک ایران آلوده شده بود را فراری داد و خاطره آن روز هرگز از ذهن ملت در پی سی ساله اخیر فراموش نشده است.

حمله ایران به عین‌الاسد حامل پیام‌های استراتژیکی برای آمریکا بود

رئیس فراکسیون «وفا به مقاومت» وابسته به حزب الله لبنان گفت: هدف قرار دادن پایگاه عین‌الاسد پیام‌های مهمی برای آمریکا و دشمنان دارد.

حضور خودجوش مردم انقلابی برای حفظ نظام اسلامی

کمیته انقلاب اسلامی که در روزهای آغازین پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شد در واقع ادامه حضور مردم برای حفظ انقلاب و ارزش‌های آن بود.

۶۵۰ برنامه در ایام بهمن توسط سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران از اجرای ۶۵۰ برنامه این سازمان در بهمن‌ماه با شعار «من سلیمانی‌ام» خبرداد.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 231302

  • کل بازديدکنندگان : 1296564

پیوندها