آذربایجان شرقی ـ طراحان اصلي فتنه سال 88 بيگانگان بودند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت :شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي در راستاي بزرگداشت شايسته مناسبت مهم و تاريخي، با همكاري و همراهي حداكثري دستگاههاي دولتي و غيردولتي بويژه تشكل هاي مردمي و تأكيد بر حفظ سلامتي آحاد ملت ايران، اهداف، سياستها، راهبردها و رويكردهاي برنامه اي بزرگداشت سالروز حماسه نهم دي را تدوين نموده و ستاد استاني بزرگداشت اين حماسه تاريخي را تشكيل داده است.

زنجان - حماسه 9 دي در جامعه تبيين و تشريح شود

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان زنجان گفت: اهداف و دستاوردهاي حماسه 9 دي به خوبي در جامعه تبيين و تشريح شود.

خراسان شمالی - هنر، برنده ترین سلاح در جبهه فرهنگی و رسانه ای است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در جمع اصحاب شعر و ادب استان بیان داشت: هنر و تبلیغات برنده ترین سلاح در جبهه جنگ فرهنگی و رسانه ای است.

جایگاه هدایتگران فرهنگ

انقلاب اسلامی به دلیل حضور جهانی خود در حقیقت این شعار را در سراسر جهان اعلام نمود که در مدیریت نظام اسلامی، دین اختیار را بدست گرفته است.

تلاش محکوم به شکست رژیم صهیونیستی برای تهدید نظامی ایران

رژیم صهیونیستی پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز همواره ایران را به حمله نظامی تهدید کرده است؛ ولی نتیجه تمامی این هیاهو‌ها شکست و ناکامی مطلق برای این رژیم جعلی و اشغالگر است.

مکتب سلیمانی؛ خنثی‌کننده فتنه‌ها علیه جبهه مقاومت

هجمه‌های زیادی از جانب رسانه‌های بیگانه و لیبرال‌های داخلی علیه «جبهه مقاومت» و مجاهدت‌های فرماندهان شهید «جبهه مقاومت» وجود دارد؛ اما در مقابل این هجمه‌ها و فتنه‌ها، ما از گنجینه بزرگی با عنوان «مکتب سلیمانی» که همانا سیره و منش سردار شهید قاسم سلیمانی است، برخوردار هستیم.

رسوایی مجامع بین‌المللی با اعتراف بعثی‌ها به استفاده از سلاح شیمیایی

با گذشت سال‌ها از فاجعه کاربرد سلاح‌های شیمیایی در جنگ تحمیلی رژیم صدام علیه ایران، هنوز پیامد‌های انسانی و زیست محیطی این سلاح‌های سمی، تهدیدی جدی برای سلامت قربانیان و محیط زیست منطقه به شمار می‌رود.

نگاه بایدن به عربستان و بن سلمان منفی است

هانی‌زاده گفت: در گذشته ترامپ به شدت از بن سلمان حمایت می‌کرد اکنون تیم بایدن نگاه انتقادی به بن سلمان دارد و برخی گزارش‌ها حاکی است که دادگاه فدرال آمریکا باید به دلیل قتل خاشقچی بن سلمان را تحت تعقیب قرار دهد، زیرا خاشقچی تابعیت آمریکا را داشت.

سازمان ملل: وضعیت حقوق بشر در فلسطین اسفناک است

کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد، وضعیت حقوق بشر در فلسطین اشغالی را "اسفناک" توصیف کرد.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 988722

  • کل بازديدکنندگان : 3470143

پیوندها