تحقق هرچه بهتر بیانیه گام دوم نیازمند تعامل همه نهادهاست

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: ما در برگزاری مراسم ۱۳ آبان از همین رویکرد استفاده نموده و مسئله استکبار ستیزی را با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم به اجرا رساندیم

دومین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در دفتر امام جمعه سمنان برگزار گردید.

تبعیت از رهبری تنها راه وحدت امت اسلام است.

علمای اهل تسنن خراسان شمالی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت هفته وحدت، کشور ایران اسلامی را نماد عملی وحدت بین مسلمانان دانسته و تنها راه حفظ اخوت و گسترش امت واحده اسلامی در جهان اسلام را، تبعیت از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) برشمرده‌اند.

همبستگی و اتحاد مسلمانان مانع تفرقه‌افکنی دشمنان

پروردگار جهانیان، اسلام را به عنوان دین وحدت، همدلی و همبستگی معرفی می‌کند، بزرگترین ابزار و سلاح دشمنان این دین مبین نیز از ابتدای آغاز رسالت پیامبر(ص) تاکنون، تفرقه‌افکنی بوده است در حالی که مسلمانان می‌توانند با تکیه بر مشترکات بسیاری که دارند در برابر این دسیسه ها، صف واحدی را تشکیل دهند.

نگاهی کوتاه به دین و روحانیت ستیزی پهلوی

ستیز حکومت پهلوی با دین بدون سرکوب، انزوا و از هم پاشیدن پرچمداران دین یعنی روحانیت امکان نداشت و این اهداف بدون طرح و برنامه‌ریزی کوتاه و بلند مدت به نتیجه نمی‌رسید.

چرایی تحریم‌‌های سریالی ملت ایران از سوی استکبار جهانی

با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سیزدهم آبان سال 1358، قسمت اول از سریال تحریم‌های این کشور علیه ملت ایران کلید خورد و در جدیدترین قسمت از این سریال مضحک، برخی افراد حقیقی و حقوقی کشورمان نیز توسط وزارت دارایی آمریکا تحریم شدند.

آمریکا «وضعیت اضطرار ملی»در قبال ایران را تمدید کرد

دولت آمریکا بامداد چهارشنبه اعلام کرد وضعیت اضطراری در قبال ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرده است.

راه‌اندازی توپخانه سپاه با خرج دشمن!

شهید طهرانی‌مقدم با انجام مهندسی معکوس روی یکی از موشک‌های خریداری شده، یگان موشکی سپاه را راه انداخت و با آموزش جوانان، در همان دوران جنگ، خط تولید موشک‌های اسکاد را راه‌اندازی کرد که موشک‌هایی با برد بلند، تنها بخشی از دستاورد‌های اوست.

تلاش‌های شهید طهرانی‌مقدم ایران را به قدرت اول موشکی منطقه تبدیل کرد

رئیس ستاد نیروهای مسلح گفت: شهید طهرانی‌مقدم،‌ با اقدامات خود، ایران را به یکی از قدرت های برتر در حوزه دفاعی و موشکی بدل کرد.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 209592

  • کل بازديدکنندگان : 1191404

پیوندها