بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی به مناسبت هفته دفاع مقدس

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان خراسان شمالي با صدور بيانيه اي ضمن پاسداشت هفته دفاع مقدس ياد و خاطره شهداي والامقام جنگ تحميلي را گراميداشت.

دفاع مقدس الگويي براي بهره گيري از اقتصاد مقاومتي است

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان اصفهان گفت: در دوران دفاع مقدس الگوگيري از عاشورا پي ريزي نهضت انقلاب را به همراه داشت و دفاع مقدس ما الگويي براي بهره گيري از اقتصاد مقاومتي است.

هوشياري مردم و عمل به فرامين رهبري راز اقتدار انقلاب اسلامي است

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كردستان با انتشار بيانيه اي اعلام كرد: هوشياري مردم و عمل به فرامين رهبر راز اقتدار نظام اسلامي است.

تبیین نقش و جایگاه فرهنگ ایثار و شهادت در دوران هشت سال دفاع مقدس

دوران هشت ساله‌ی دفاع مقدس به فرموده‌ی مقام معظم رهبری «اوج افتخارات ملت ایران است». لذا برای حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده بایستی این فرهنگ با جدیت در برنامه‌ریزی فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور مدنظر قرار گیرد.

نقش دفاع مقدس در تثبیت انقلاب اسلامی

حماسه دفاع مقدس برکات و دستاوردهای بی‌نهایتی را برای ملت ایران به ارمغان آورد. جهاد و شهادت مردمان با ایمان و مخلص این سرزمین، ستون‌های نظام اسلامی را تا مدت‌ها مستحکم نمود.

چرا شروع جنگ را هفته دفاع مقدس مي ناميم؟

اساساً هركشوري پايان جنگ ويا هر بحراني را گرامي مي دارد. مگر در پايان هشت سال دفاع مقدس ما پيروز مطلق ميدان نبرد نبوده ايم؟كه شروع جنگ كه از تلخترين روزهاي دفاع مقدس است را گرامي ميداريم. در اين مقاله ما سعي مي كنيم كه به اين مساله بپردازيم كه چرا هفته اول جنگ به نام دفاع مقدس نام گذاري شده است؟

بن بست سياسي و بحران موجوديتي رژيم صهيونيستي

بن بست سياسي در سرزمين هاي اشغالي و افزايش تهديدهاي داخلي و خارجي عليه رژيم صهيونيستي ممکن است صهيونيست ها را به سمت تشکيل کابينه ائتلافي سوق دهد.

نقش و جایگاه ایران در امنیت خلیج فارس

به اعتراف مقامات غربی و آمریکایی ایران در خلیج فارس به عنوان یکی از بازیگران قدرتمند منطقه‌ای تبدیل شده است.

اقدام به هنگام مردم، رمز بازگشت به مسیر اصلی انقلاب است

آگاهی مردم و اقدام به هنگام در مقاطع حساس مانند انتخابات، رمز بازگشت انقلاب به مسیر اصیل اولیه است.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 196400

  • کل بازديدکنندگان : 1098202

پیوندها