دعوت از گیلانیان برای قرائت خانوادگی زیارت آل یاسین و دعای فرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در پیامی از خانواده های گیلانی برای قرائت خانوادگی زیارت آل یاسین و دعای فرج همزمان با شب نیمه شعبان دعوت به عمل آورد.

برنامه هاي نيمه شعبان در آذربايجان غربي اعلام شد

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي آذربايجان غربي عناوين برنامه هاي عمومي نيمه شعبان را اعلام كرد.

نواي «يامهدي ادركني» درآسمان استان سمنان طنين انداز مي شود

حجت الاسلام قندهاري از اجراي طرح بزرگ طنين همزمان با نيمه شعبان در سراسر استان سمنان خبر داد و گفت: اين طرح معنوي بيستم فروردين ماه جاري اجرا خواهد شد.

جنگ بیولوژیک بعدی و دشمنان جنی؟!

جنگ بیولوژیک بعدی، از خلال رجزخوانی‌های هالیوود و اخبار درز کرده سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی غربی، یک جنگ بیولوژیک اعصاب و روان، جنگی با تبدیل انسان‌ها به زامبی و هیولا‌های جنی، خواهد بود و همانطور که پنتاگون و سرویس‌های ضدبشری غربی در حال ساخت و پرداخت آن هستند، بر ماست که برای مقابله با آن زمینه سازی کنیم.

تیری بر قلب نئولیبرالیسم و دهکده‌ی جهانی

در اروپا موانع مرزی دوباره بازگشته و کشورها و دولت‌های اروپایی به طور مستقل به مقابله با چالش کرونا برخاسته‌اند، طوری‌که در اروپا دیگر اتحادی برای مقابله با کرونا به چشم نمی خورد.

لزوم توجه به «جهش تولید» به عنوان یک مولفه قدرت

انتخاب شعار «جهش تولید» برای نامگذاری سال جدید خورشیدی موجب شد تا بار دیگر لزوم بررسی جایگاه اقتصاد در شکل دهی پارادایم قدرت جمهوری اسلامی ایران بار دیگر ضروری جلوه کند.

مقاومت زنگ پایان سلطه امریکا بر عراق را به صدا درآورد

گروههای مقاومت عراقی به امریکا هشدار دادند در صورت اصرار برحفظ نظامیان امریکایی در عراق, خاک این کشور را به جهنمی برای آنها تبدیل خواهند کرد.

تحقق شعار «جهش تولید» تحریم‌های آمریکا را بی‌اثر می‌کند

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه تحقق شعار سال جاری مبنی بر «جهش تولید» غیرممکن نیست و با تلاش و مجاهدت‌های مسوولان قوای سه‌گانه میسر می‌شود، گفت: تحقق شعار سال جاری به شدت منجر به خشم و غضب دشمنان ملت و کشورمان خواهد شد.

خروج نیروهای آمریکایی از عراق خواست همه اقشار ملت عراق است

یکی از فرماندهان حشد شعبی عراق تأکید کرد که خروج آمریکا از عراق نتایج مثبت زیادی در خصوص امنیت این کشور به‌همراه خواهد داشت و پایان گروه تروریستی داعش را شتاب خواهد بخشید.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 252004

  • کل بازديدکنندگان : 1419928

پیوندها