موقعیت استراتژیک و دستاوردهای انقلاب اسلامی در منطقه نیازمند تبیین و بازخوانی است

کارگروه ایثار و شهادت دهه فجر انقلاب اسلامی دومین نشست خود را برای هماهنگی و یکپارچه‌سازی برنامه‌ها در سالن جلسات بنیاد استان برگزار کرد.

یوم الله ۱۳ آبان فرصتی جهت خنثی‌سازی تبلیغات منفی استکبار علیه ملت ایران است

استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه یوم الله ۱۳ آبان فرصتی جهت خنثی‌سازی تبلیغات منفی استکبار علیه ملت ایران است گفت: دشمن با وقاحت تمام دشمنی خود را علنی کرده و در این شرایط نباید با غفلت خود به دشمن فرصت بدهیم.

جلسه هماهنگی راهپیمایی یوم الله 13 آبان و بزرگداشت 40 سالگی انقلاب در آزادشهر برگزار شد

جلسه هماهنگی برنامه های یوم الله ۱۳ آبان شهرستان آزادشهر با حضور حجت الاسلام احمدی از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان در محل فرمانداری برگزار شد.

رمز و رازهای اربعین حسینی!

اربعین حسینی و آیین هایی که در آن روز برگزار می شود، نمایشی بی همتا از شور و شعوری اسلامی است که می تواند علاوه بر درمان دردهای جهان اسلام، بهترین و مؤثرترین عامل برای معرفی اسلام حقیقی در جهان باشد.

آمریکا؛ امپراتوری محکوم به شکست

اگر تاریخ فقط یک چیز را به ما بگوید، آن حرف این است که هر امپراتوری ای دوران خود را دارد. لقمه های گنده تر از دهان برداشتن امپریالیستی، نشانه ای است از یک امپراتوری رو به زوال.

پل کریگ رابرتز: تاریخ دروغین آمریکا

هر جا که موضوع آزادی و استقلال ملی به گونه ای مطرح شد، ایالات متحده با ارتش ضد انقلابی قدرتمند خود و قلدری های مالی اش به سرعت مداخله کرد.

دستاوردهای انقلاب اسلامی فراتر از مرزها

امواج سهمگین انقلاب اسلامی مناطقی از جهان اسلام و غرب را به‌شدت تحت تأثیر خود قرار داد تا بار دیگر مسلمانان در جوامع اسلامی ادعای شرف کنند و مانع هدررفت میراث اسلامی خویش شده، تا حد توان در راه آرمان‌های دینی خود به پا خیزند.

سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر فراخوان داد

دبیرخانه سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر فراخوان این دوره از جشنواره را منتشر کرد.

سایت استراتژیک کالچر: آمریکا امپراتوری محکوم به شکست

اگر تاریخ فقط یک چیز را به ما بگوید، آن حرف این است که هر امپراتوری ای دوران خود را دارد. لقمه های گنده تر از دهان برداشتن امپریالیستی، نشانه ای است از یک امپراتوری رو به زوال.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.
... ادامه»

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 98204

  • کل بازديدکنندگان : 443941

پیوندها