دفاع مقدس یکی از بهترین دوران کشور در تمامی عرصه‌ها به خصوص عرصه فرهنگی بود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: دفاع مقدس یکی از بهترین دوران کشور در تمامی عرصه‌ها به خصوص عرصه فرهنگی بود.

برگزاری مراسم یوم الله 13 آبان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و اصل سلامت محوری

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی در جلسه برگزاری مراسم یوم الله 13 آبان گفت: مراسم یوم الله 13 آبان با در نظر گرفتن شرایط ناشی از ویروس منحوس کرونا و دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا و اصل سلامت محوری به شیوه مقتضی، هماهنگ با سراسر کشور گرامی داشته خواهد شد.

دفاع از اسلام نه تعطیلی دارد و نه تاخیری

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل در گفتگویی به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: دشمنان اسلام همیشه در صدد تفرقه بین مسلمانان است و امروزه تاخیر و تعلل در آن جایز نیست.بنابر این دفاع از اسلام نه تعطیلی دارد ونه تاخیر.

رفتار ایرانی‌ها با اسرای عراقی+ تصاویر

عراقی‌هایی که در جبهه به اسارت نیرو‌های ایرانی درآمده بودند بیش از آنکه اسیر باشند از زیر استبداد صدام آزاد شده بودند، رفتار رزمنده‌ها از همان دقایق اولیه اسارت عراقی‌ها نشان دهنده رفتار انسانی با آنهاست.

غفلت از «بسیج» و نقش سرنوشت‌ساز آن در دفاع مقدس

مرور تاریخ دفاع مقدس نشان می‌دهد که برتری ایران اسلامی در برابر نیرو‌های تا دندان مسلح رژیم بعثی عراق، در کنار رشادت‌های نیرو‌های ارتش و سپاه، به واسطه حضور داوطلبان بسیجی بود.

راز تدبير در جام زهر

رهبر معظم انقلاب اسلامي در هفته دفاع مقدس، با اشاره به پذيرش قطعنامه 598 از سوي امام خميني(رضوان الله علیه )فرمودند: «قبول قطعنامه كه امام به آن جام زهر گفتند، كار عاقلانه و مدبرانه اي بود كه در آن مقطع بايد انجام مي گرفت. اگر اينطور نبود امام آن را نمي پذيرفت. ما از نزديك شاهد بوديم

دولت عراق باید ترور شهیدسلیمانی را در مجامع بین المللی پیگیری کند

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: پیگیری جدی ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس از طریق مجامع بین المللی حداقل اقدامی است که انجام آن از سوی دولت عراق مورد انتظار است.

رونمایی از موشک بالستیک دریایی «ذوالفقار بصیر» +تصاویر

در جریان افتتاح نمایشگاه دائمی توانمندی‌های نیروی هوافضای سپاه از نسل جدیدی از موشک ذوالفقار تحت عنوان «ذوالفقار بصیر» برای اولین بار به‌نمایش درآمد.

بحران انتقال قدرت در امریکا

«توماس فریدمن»، نویسنده و روزنامه نگار معروف امریکایی در همین ارتباط گفت: «ما رئیس جمهوری داریم که می گوید یا من در انتحابات پیروز می شوم یا مشروعیت انتخابات را زیر سوال می برم. حالا انتخاب کنید.»

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 543269

  • کل بازديدکنندگان : 2174602

پیوندها