برگزاری شب شعر «عاشورا و دفاع مقدس» در جنوب کرمان

نخستین شب شعر عاشورا و دفاع مقدس در جنوب کرمان برگزار و از شاعران برتر تجلیل شد.

جمهوری اسلامی دوران دفاع مقدس جدیدی را سپری می کند

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به توطئه های دشمنان علیه ایران اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران اکنون دوران دفاع مقدس جدیدی را مقابل استکبار جهانی سپری می کند

مردم در راهپیمایی 13 آبان حضور پرشور داشته باشند

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا قندهاری افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی نمایانگر استکبار ستیز بودن ملت شریف ایران و تو دهنی محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

جنگ داخلی لبنان رنج ها و عبرت ها

جنگ داخلی 15 ساله لبنان چنان دردناک و رنج آور بود که ترس از تکرار آن امروز به یکی از اصلی ترین ملاحظات رفتار بازیگران اصلی سیاست این کشور تبدیل شده است.

آثار هجرت تاریخی امام به پاریس؛ جهانی شدن پیام انقلاب

هجرت امام خميني به پاريس که با اعمال فشار رژيم پهلوي بر رژيم بعثي در سال 57 صورت گرفت بر خلاف تصور دولت وقت پهلوي، روند پيروزي انقلاب را شتابان کرد.

آبادان در حصر عراق یا اسیر بی‌‏‌تدبیری بنی صدر؟!

رئیس ‌جمهور وقت بنی صدر، به جای روبه‌‌رو شدن با واقعیت و بهره‏‌گیری از همه‌‌‌ی ظرفیت‌‌‏های کشور برای مقابله با دشمن، زبان به انتقاد علیه نیروهای انقلاب گشوده بود. وی مسئله‌‌ی جنگ را نه یک تهدید جدی علیه ‌تمامیت ارضی و استقلال کشور، بلکه محملی برای نق‌زدن‏‌های سیاسی علیه رقبای خود تلقی می‌‌‏کرد.

خلاصه و مفید از امام حسن مجتبی(علیه السلام)

هفتم صفر به روایتی شهادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) است، اما تاریخ دقیق شهادت امام حسن مجتبی(ع) چه روزی است؛ هفتم یا بیست و هشتم صفر؟!

صفر رساندن صادرات نفت ایران از سوي آمريکا نمي تواند محقق شود

کاخ سفيد يا بايد صادرات نفت ايران را به صفر برساند، و يا اينکه قيمت بنزين را در آمريکا متعادل سازد. انجام هر دو کار به صورت همزمان امکان پذير نخواهد بود.

یمن در مسیر فاجعه انسانی

ائتلاف نظامی تحت رهبری عربستان طی حدود چهار سال گذشته به رغم محکومیت های متعدد جهانی، ذره ای از اقدامات ضد بشری خود در یمن نکاسته و با هدف گیری و کشتار مردم و کودکان یمنی، این کشور را به سمت یک فاجعه انسانی سوق داده است.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.
... ادامه»

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 29

  • کل بازديدکنندگان : 433615

پیوندها