نسخه چاپي 

1400/08/13 :: ١٣:٠٢ 
بیانیۀ تقدیر و تشکر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ملت استکبار ستیز ایران اسلامی ؛

طنین سراسری'مرگ بر آمریکا' در یوم الله 13 آبان نشان از خشم انقلابی ملت ایران از آمریکا

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ملت استکبار ستیز ایران برای حضور پرشور در اجتماع مردمی و باشکوه یوم الله 13 آبان 1400 تقدیر و تشکر کرد.

طنین سراسری'مرگ بر آمریکا' در یوم الله 13 آبان  نشان از خشم انقلابی ملت ایران از آمریکا

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی متن این بیانیه به شرح زیر است.

« بسم الله الرحمن الرحیم »

 

امروز، سیلی محکم ملت بزرگ و استکبارستیز ایران اسلامی در اجتماع مردمی و باشکوه یوم الله 13 آبان « روز ملی مبارزه با استکبار جهانی » ، تکمیل کنندۀ مشت آهنینی بود که دیروز از آستین فرزندان غیور این آب و خاک و سبزپوشان گمنام و جوانان برومند نیروی مقتدر دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برآمد و بر دهان استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار خورد و  باردیگر ابهت و هیمنۀ پوشالی آمریکا را فروریخت.

به درستی که «مقاومت و ایستادگی ملت ایران رمز افول سلطۀ استکباری امریکا» و طنین پیروزی و عزّت و سربلندی ایران اسلامی است.

حضور مردم ظلم ستیز و هوشیار همیشه در صحنه و لحظه شناس ایران اسلامی در اجتماع بزرگ و ضد استکباری یوم الله 13 آبان در سراسر کشور تجلی بخش اراده و اقتدار ملی، ظهور غیرت انقلابی ، نمایش وحدت ملی و بصیرت دینی و آزادگی وشجاعت مثال زدنی ایرانیان در مسیر مبارزه با استکبار ، استعمار و استبداد آمریکایی بود .

امروز غریوکوبنده و فریادهای رسای 'مرگ بر آمریکا '، در مراسم ضد استکباری یوم الله 13 آبان، نشان خشم مقدس و انقلابی پایان ناپذیر ایران ظلم ستیز از استکبار جهانی و ' نــَه  بزرگی' به آمریکای دشمن شماره یک بشریت بود.

حضور دشمن‌شکن ، گسترده و هوشمندانۀ مردم همیشه در صحنه و ظلم ستیز ایران اسلامی در مراسم اجتماع بزرگ و مردمی یوم‌الله 13 آبان 1400 ، «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» در بیش از 800  شهر کشور ، لبیکی مجدد به رهبر معظم انقلاب و عهدی دوباره با آرمان‌های خمینی کبیر و میثاقی دیگر بار  با ارزش‌های والای  انقلاب اسلامی بود ، که همواره نفرت خویش را از آمریکای مستکبر و اسراییل غاصب جنایتکار اعلام داشته و آنان را دشمن شماره یک ملت‌های مستقل و آزاده می‌داند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛ ضمن تشکر از ملت عزیز ، استکبارستیز و مقتدر ایران اسلامی ، این خالقان حماسه های بزرگ حضور و وحدت که علی رغم سختی ها و مشکلات معیشتی و برودت هوا و بارش باران در برخی از نقاط کشور ، حماسه ای متفاوت آفریند و نیز از تمامی مسئولان ، دست‌اندرکاران امر برگزاری مراسم یوم الله 13آبان در سراسر کشور و اصحاب محترم رسانه‌ که در آگاه‌سازی عمومی ، روشنگری و اغنای افکار عمومی ، ترغیب و تشویق مردم به حضور در مراسم و انعکاس مناسب  اخبار و به‌ نمایش‌درآوردن گوشه‌هایی از وفاق و غیرت ملت بزرگ ایران اسلامی ،  نقش اساسی ایفا کردند ، تشکر و قدردانی می‌نماید.

  شـورای همـاهنـگی تبـلیـغـات اسـلامـی

 

 


درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 4

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 69903

  • بازديدکنندگان امروز : 4774

  • کل بازديدکنندگان : 3457507

پیوندها