نسخه چاپي 

1400/09/03 :: ١٠:٤٠ 

ادعاهای جدید وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه ایران

بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد که ایران تلاش داشته تا به کمک یک پهپاد، مواد منفجره را از سوریه به کرانه باختری انتقال دهد.

ادعاهای جدید وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه ایران

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و به نقل از هاآرتض، بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی  مدعی شد که ایران تلاش داشته تا به کمک یک پهپاد، مواد منفجره را از سوریه به کرانه باختری انتقال دهد.

به ادعای این مقام صهیونیست، ماجرا به فوریه ۲۰۱۸ بازمی گردد که طی آن، ایران سعی کرد پهپادی را که حامل تی ان تی بوده است؛ از پایگاه «T۴» در سوریه به کرانه باختری ارسال کند.

گانتز همچنین مدعی شد که ایران از دو پایگاه واقع در چابهار و جزیره قشم برای استقرار پهپادهای تهاجمی و انجام عملیات‌های دریایی استفاده می‌کند.

این ادعاها در حالی مطرح می‌شود که پیشتر رسانه صهیونیستی جروزالیم پست در خبری اعلام کرده بود کارگر نظافتچی منزل بنی گانتز به اتهام جاسوسی برای ایران بازداشت شده است.

طبق اعلام این رسانه، وی با گروه هکری سایه سیاه ارتباط داشته و پیشنهاد کرده است تا اطلاعاتی مرتبط با وزیر جنگ رژیم صهیونیستی را در اختیار طرف مقابل قرار دهد.


درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 5

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 1056693

  • بازديدکنندگان امروز : 4941

  • کل بازديدکنندگان : 3457674

پیوندها