نسخه چاپي 

1400/08/29 :: ١٢:٥٧ 

«حکایت زخم‌ها» به چاپ رسید

کتاب «حکایت زخم‌ها» روایت زخم‌های چهار جانباز مدافع حرم لبنانی، افغانستانی، پاکستانی و ایرانی به نویسندگی الهه آخرتی، توسط انتشارات روایت فتح به چاپ رسید.

«حکایت زخم‌ها» به چاپ رسید

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کتاب «حکایت زخم‌ها» گام کوچکی است برای نمایش گوشه‌ای از تابلوی رنگارنگ و امیدبخش وحدت امت اسلامی در مواجهه با شرارتی بین‌المللی.

این کتاب در ۲۶۴ صفحه و به قیمت ۵۵,۰۰۰ تومان به زودی بعد از جشن امضای آن در روز یکشنبه ۱۶ آبان به صورت سراسری توزیع خواهد شد.

تهیه این کتاب با خرید حضوری از فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور و دایرکت به پیج فروشگاه امکان‌پذیر است.

الهه آخرتی در این کتاب شما را به پای حکایت زخم‌های چهار جانباز مدافع حرم خواهد برد که هر کدامشان از گوشه گوشه جغرافیای ایمان، خود را به سنگر دفاع رسانده‌اند و روایت‌گر مصافشان با دشمنی واحد هستند.

از الهه آخرتی، نویسنده منتخب دومین جشنواره شهید همدانی پیش از این کتاب‌های «هیچ چیز مثل همیشه نیست» و «کمی بیشتر بمان» در انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده است.


درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 1056662

  • بازديدکنندگان امروز : 4752

  • کل بازديدکنندگان : 3457485

پیوندها