نسخه چاپي

1399/09/01 :: ١٣:٢٠ 

مراسم يوم الله نهم دي از رويداد هاي مهم در حفاظت از انقلاب است

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان تهران با بيان اينكه مراسم يوم الله نهم دي از جمله رويداد هاي مهم در حفاظت از انقلاب است گفت: توقع داريم در نهم دي مراسم ميداني با رعايت دستورات بهداشتي داشته باشيم و برخورد 13 آبان تكرار نشود.

مراسم يوم الله نهم دي از رويداد هاي مهم در حفاظت از انقلاب است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، با حضور مسئولين شهرستان ورامين جلسه هماهنگي و برنامه ريزي مراسم پيش رو تا پايان سال در دفتر شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان هاي استان تهران برگزار شد.

حجت الاسلام سيد محسن محمودي گفت: در 13 آبان تمام شرايط و هماهنگي ها صورت گرفته بود، اما ستاد ملي كرونا با انجام اين مناسبت ملي مخالفت كرد و ما مطيع امر رهبري معظم در خصوص همكاري با اين ستاد هستيم.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان تهران گفت: از نحوه اعلام ستاد كرونا به شدت گله منديم و جا داشت در ايران اسلامي با توجه به اهانت به ساحت پيامبر اكرم (ص) مراسم ميداني 13 آبان انجام مي شد، كه جاي بحث و تامل دارد.

محمودي به مناسبت هاي پيش رو تا پايان سال اشاره داشت و گفت: ياد و خاطره سردار بزرگ جهان اسلام سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني را گرامي مي داريم و در طول سال همه مناسبت ها با نام و ياد او مزين بود، اما در سالگرد شهادت اين بزرگوار بايد بصورت ويژه همه پاي كار بيايند.

وي ادامه داد: مراسم يوم الله نهم دي از جمله رويداد هاي مهم در حفاظت از انقلاب است و اين روز و بررسي ابعاد شكل گيري آن بايد گرامي و تبيين شود.

عضو شوراي فرهنگ عمومي استان تهران به نقش ويژه مردم شهرستان ورامين در نهم و دهم دي ماه سال 88 اشاره داشت و بيان كرد: در فتنه سال 88 همه كشور بر عليه فتنه گران به پا خاستند، اما به گواه بزرگان و حتي دشمنان نقش مردم ورامين بخاطر پياده روي از شهر خودشان و حضور كفن پوش مقابل بيت مقام معظم رهبري و اعلام تجديد بيعت و مقابله با فتنه گران مانند نگين انگشتر در اين رويداد بزرگ درخشيد.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان تهران بيان داشت: توقع داريم در نهم دي مراسم ميداني با رعايت دستورات بهداشتي داشته باشيم و برخورد 13 آبان تكرار نشود.

وي ادامه داد: الان فعاليت در حوزه فضاي مجازي يك ضرورت و واجب است، ولي قطعا برنامه ميداني بايد پيش بيني شود و همه دلسوزان بدانند نبايد علَم و پرچم مناسبت هاي انقلاب روي زمين بماند.امام جمعه موقت شهرستان ورامين تعطيلي مناسبت ها و برنامه هاي مذهبي را مايه تاسف دانست و تصريح كرد: اگر تجمع ميداني، نماز جمعه، راهپيمايي و هيئت تعطيل است ابزار تبليغي و فرهنگي با شيوه هاي نوين و به روز به همگان با پيام آن ها منتقل شود و از صاحبنظران مي خواهيم شيوه هاي جديد خود را در اين رابطه اعلام كنند.

محمودي در پايان به يك رويداد بزرگ و تاريخي شهر ورامين در دهم دي ماه سال 1357 اشاره كرد و گفت: دي ماه سال 1357 در خيابان شهدا سه جوان مدافع اسلام و حقانيت در مقابل ظلم شاهنشاهي عليه مردم، در تظاهرات مردمي شهيد شدند و دهم دي و سالگرد شهادت سه شهيد وراميني نيز جزء برنامه هاي مهم است و بايد گرامي داشته شود.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 6

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 854387

  • بازديدکنندگان امروز : 1730

  • کل بازديدکنندگان : 2498019

پیوندها