نسخه چاپي

1399/07/23 :: ١٣:٤٤ 

نشست هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های هفته وحدت در ایلام برگزار شد

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با بیان اینکه اتحاد و انسجام مسلمانان نیاز واقعی و موثر جهان اسلام است گفت: بی تردید این وحدت و همدلی عامل اصلی اقتدار و پیروزی مسلمین است .

نشست هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های هفته وحدت در ایلام برگزار شد

  

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام ، حجت الاسلام علی چراغی پور در این نشست با بیان اینکه اتحاد و انسجام مسلمانان نیاز واقعی و موثر جهان اسلام است گفت: بی تردید این وحدت و همدلی عامل اصلی اقتدار و پیروزی مسلمین است .
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام، وی افزود: حفظ اتحاد و انسجام وحدت سفارش دین و كلام وحي بوده و دشمنان از اختلافات مذهبي بين شيعه و سني براي تفرقه افكني استفاده مي كنند.
وی خاطرنشان کرد: امسال از 8 لغایت 13 آبان بعنوان هفته وحدت بوده که روز پایانی این هفته ، تقارن مبارک میلاد فرخنده پیامبر اسلام (ص) و یوم الله 13 آبان (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ) می باشد .
چراغی پور با تأکید بر اجرای برنامه های ویژه این هفته به ویژه روز 13 آبان گفت: در این زمینه برنامه های گسترده ای همزمان با سراسر کشور در مناطق مختلف استان برگزار می شود.
وی با اشاره به شیوع گسترده بیماری منحوس کرونا در کشور که موجب ایجاد وضعیت قرمز  حاصل از انتشار این ویروس در استان نیز شده تصریح کرد: با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله فیزیکی ویژه برنامه های هفته وحدت به ویژه مراسم در روز 13 آبان برگزار خواهد شد.
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت : برنامه های روز 13 آبان (  17 ربیع الاول ) امسال، با دو ویژگی جشن میلاد پیامبر رحمت (ص) و نمایش روحیه ضداستکباری مردم برگزار می شود.
وی در پایان گفت: بزرگداشت هفته وحدت امسال ، باید پاسخ عملی به اهانت وقیحانه به ساحت قدسی نبی مکرّم اسلام(ص) باشد و این پاسخ عملی در گستره بین المللی صورت گیرد.
در ادامه این نشست ، هر یک از اعضا به بحث و تبادل نظر پیرامون نحوه برگزاری برنامه های هفته وحدت پرداختند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 823021

  • بازديدکنندگان امروز : 351

  • کل بازديدکنندگان : 2335818

پیوندها