نسخه چاپي

1399/07/22 :: ١٤:٥٥ 

مردم همواره در صحنه هاي حساس پاي نظام ايستادند

مدير كل امور استان هاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي گفت: در سال جاري ۱۴ عنوان برنامه سراسري در كشور اجرا شده است

مردم همواره در صحنه هاي حساس پاي نظام ايستادند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی روز دوشنبه 21 مهرماه سال جاری جلسه تكريم و معارفه رئيس شوراي هماهنگي استان آذربايجان غربي در محل دفتر نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اروميه با حضور جمعي از نمايندگان ادارات مرتبط و فعالين فرهنگي استان برگزار گرديد.

پس تلاوت آياتي از كلام الله مجيد، حجت الاسلام روحي يزدي مدير كل امور استان هاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كشور به ايراد سخن پرداخت و پس از عرض تسليت ايام و تقدير و تشكر از نماينده ولي فقيه در استان و ميهمانان حاضر در مراسم گفت: امسال شوراي هماهنگي چهلمين سال عمر پر خير و بركت خود را سپري كرد، چهل سالي كه هر سال و مناسبتش سرشار از خاطره است.
وي افزود: شوراي هماهنگي درخت تنومند انقلاب اسلامي و مأذنه نظام و داراي افتخارات فراواني است كه به لحاظ ضيق وقت فقط به دو ويژگي آن بطور مختصر اشاره مي كنم؛ يكي از اين ويژگي ها لحظه شناسي شوراست عنواني است كه مقام معظم رهبري براي اين نهاد انتخاب و اعلام فرموده اند و شورا را لحظه شناس و وظيفه شناس خوانده اند چرا كه شورا در مواقع حساس به وقت و به درستي در ميدان بوده است. دوم؛ مستقل عمل كردن شورا و ترجيح مصالح نظام بر هر خواسته اي. اين مهم محقق نمي گردد و تداوم نمي يابد مگر اينكه در رأس چنين نهادي شخصيتي مثل عمّار انقلاب، حضرت آيت الله جنتي حفظه الله باشد و شورا توان مستقل عمل كردن را در سال هاي ۷۸،۸۸،۹۶  جهت دعوت از مردم براي حضور در صحنه و مقابله با فتنه گران به شايستگي نشان داده است.
مديركل امور استان هاي شوراي هماهنگي گفت: اين جايگاه براي شورا با كمك و ياري مديران و همراهي دستگاه هاي ديگر به دست آمده لذا از همه بزرگواراني كه در اين نهاد خدمت كرده اند و سروراني كه حمايت نموده اند تقدير وتشكر مي كنم و از مسئولين و مديران ادوار گذشته در شورا و شورا ياران درخواست مي كنم مديريت جديد شورا در استان را تنها نگذاشته و به ايشان ياري رسانند.
ايشان در ادامه ضمن تشكر از زحمات جناب آقاي طاهر بخشايي و رؤساى قبل از ايشان، حجت الاسلام ناصرآقايي را به عنوان رئيس جديد شوراي هماهنگي استان آذربايجان غربي معرفي نمود
حجت الاسلام آقايي در كارنامه كاري خود سابقه حدود دو دهه امامت جمعه در شهرهاي كشاورز و چالدوران از توابع استان آذر بايجان غربي را دارد.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 823087

  • بازديدکنندگان امروز : 610

  • کل بازديدکنندگان : 2336077

پیوندها