نسخه چاپي

1399/06/26 :: ١٠:٤٦ 

حضور فرمانده در محفل یاران/وعده دیدار ۳۱ شهریور

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در تاریخ ۳۱ شهریور، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) در ارتباطی تصویری در جمع مجازی یادگاران دوران دفاع مقدس حضور خواهند یافت.

حضور فرمانده در محفل یاران/وعده دیدار ۳۱ شهریور

 

سال ۱۳۹۹ برای اهل دل و آنان که هشت سال در برابر دشمنی مستکبر ایستادگی کردند تا امروز فرزندان و نسل‌های آتی سربلند و آسوده زندگی کنند، سالی به یاد ماندنی است؛ سالی که جهاد و ایثار و شهادت سن بلوغ خود را جشن می‌گیرد تا جهان بالندگی و رشد و شکوه فرهنگ انسانی ـ الهی ملتی را نظاره کند که در طول تاریخ آماج حملات و هجمه‌های دور و نزدیک بوده است.

هفته دفاع مقدس قله ایامی است که گل‌های بسیاری برای آزادگی ملت ایران پرپر شدند و با خون خود نهال نوپای انقلاب را به سروی ایستاده و سترگ مبدل ساختند و این ایام با همه خاطرات تلخ و شیرینش از نو رسیده تا مشام جان این مرز و بوم را با یاد آن گل‌ها معطر سازد.

یکی از شیرین‌ترین و خاطره‌انگیزترین برنامه‌هایی که زمزمه‌اش با گوشنوازی، دل یادگاران و ماندگاران دوران دفاع مقدس را شاد کرد و در این وانفسای مبارزه با ویروس منحوس کرونا و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات اقتصادی روح امید را دل پیشکسوتان دفاع مقدس دمید، خبر دیدار تصویری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس با حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) بود.

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در تاریخ ۳۱ شهریور، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) در ارتباطی تصویری در جمع مجازی یادگاران دوران دفاع مقدس حضور خواهند یافت و ضمن تبیین اتفاقات و شرایط جدید کشور، به تجلیل و تکریم یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس پرداخته و یاد رشادت‌ها و رادمردی‌های آنان را زنده خواهند کرد؛ هرچند دیدار حضوری در حسینیه پرخاطره امام خمینی (ره) برای این جمع نورانی مزه دیگری می‌داشت،، اما همین دیدار هم برای کسانی که دل در گرو عشق ولایت دارند و پای اوامر و فرامینش جان می‌سپارند غنیمتی است که خود به تنهایی بهترین و زیباترین هدیه برای تکریم و تجلیل از ایشان است. متبع: خبرگزاری دفاع مقدس

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 797249

  • بازديدکنندگان امروز : 4047

  • کل بازديدکنندگان : 2186830

پیوندها