نسخه چاپي

1399/05/22 :: ١٥:٠١ 

بزرگداشت 14 شهيد ترور استان بوشهر برگزار مي شود

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان بوشهر از برگزاري مراسم بزرگداشت 14 شهيد ترور استان خبر داد.

بزرگداشت 14 شهيد ترور استان بوشهر برگزار مي شودبه گزارش  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر حجت الاسلام يوسف جمالي، در نشست ستاد بزرگداشت شهداي ترور استان و حجت الاسلام شهيد ابوتراب عاشوري پرچمدار روحانيت استان در انقلاب اسلامي، اظهار داشت: آن چيزي كه هر انقلابي را تهديد مي كند فراموش كردن آرمان هاي آن انقلاب است و دشمنان ما نيز به دنبال بي روح و بي محتوا شدن انقلاب اسلامي هستند.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان بوشهر افزود: اگر آن پيام ها و شخصيت هاي مهم انقلاب را بخواهيم به فراموشي بسپاريم نتيجه آن همين است بنابراين بزرگداشت شخصيت هايي كه پرچمدار انقلاب و حركت بودند بسيار اهميت دارد.

وي با بيان اينكه كم هزينه ترين راه براي بزرگداشت يك شهيد ياد كردن آن است گفت: اين كار كمك مي كند تا مردم شخصيت ها و شهداي استان را بشناسند و از طرفي برگزاري چنين مراسماتي نقش موثري در ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و انتقال به نسل آينده دارد.

حجت الاسلام جمالي با تقدير از تدبير امام جمعه چغادك براي احداث موزه شهيد عاشوري در اين شهر، گفت: راه انداري اين موزه كار بسيار ارزنده اي است و مي توان با راه اندازي اين موزه علما و شهداي ديگر را نيز معرفي كرد.

وي نقش حوزه هنري را در محتواي بخشي به موزه را بسيار موثر دانست و اظهار داشت: در كنار حوزه هنري، سپاه و بنياد شهيد نيز نقش موثري در ايجاد يك موزه خوب و در خور شان شهيد مي توانند داشته باشند.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان بوشهر از برگزاري مراسم بزرگداشت 14 شهيد ترور استان خبر داد و گفت: اين برنامه همزمان با بزرگداشت شهيد ابوتراب عاشوري در روز دوم شهريور ماه در شهر چغادك برگزار و به صورت زنده از سيماي مركز بوشهر پخش خواهد شد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 793571

  • بازديدکنندگان امروز : 145

  • کل بازديدکنندگان : 2174156

پیوندها