نسخه چاپي

1399/05/22 :: ٠٩:٤١ 

8 و 17 شهريورماه افشاگر چهره منافقين و سلطنت طلب ها است

حجت الاسلام سيد محسن محمودي اظهار كرد: 8 شهريور فاجعه اي دردناك بود كه افشاگر چهره منافقين پليد و اربابان آمريكايي آن ها بود كه در يك روز رئيس جمهور و نخست وزير عزيز را به شهادت رساندند.

8 و 17 شهريورماه افشاگر چهره منافقين و سلطنت طلب ها است

 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،حجت الاسلام سيد محسن محمودي رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان تهران در جلسه هماهنگي برگزاري مراسم هشتم و هفدهم شهريورماه كه در دفتر شورا با حضور جمعي از نمايندگان، نهادها و ادارات برگزار شد، اظهار كرد: 8 شهريور فاجعه اي دردناك بود كه افشاگر چهره منافقين پليد و اربابان آمريكايي آن ها بود كه در يك روز رئيس جمهور و نخست وزير عزيز را به شهادت رساندند.

وي افزود: همچنين 17 شهريور مردم تهران با مصيبتي دردناك توسط عُمال رژيم طاغوت مواجه شدند.

 رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان تهران ادامه داد: در شرايطي كه منافقين و سلطنت طلب ها به دنبال به فراموشي سپردن اين جنايات هستند ، بايد تمام فعالان و تأثيرگذاران با زنده نگهداشتن ياد شهدا، توطئه هاي شوم آن ها را خنثي سازند.

حجت الاسلام محمودي افزود: همچنين در شهريور ماه سالگرد شهادت انسان هاي بزرگي مانند آيات مدني و قدوسي، حجت الاسلام اندرزگو، سرتيپ دستجردي و شهيدان لاجوردي، عراقي و  فرزندش حسام را داريم كه وظيفه رسانه ها و فعالان فضاي مجازي آن است كه از اين شهدا تجليل كرده و به عنوان بهترين الگوهاي جامعه ياد كنند.

وي با اشاره به تقارن اين مناسبت ها با ماه محرم ابراز كرد: يقيناً ضمن برگزاري مراسم محدود با رعايت پروتكل هاي بهداشتي بيشترين تلاش وفعاليت بايد در حوزه هاي فضاي رسانه و مجازي متمركز شود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 783522

  • بازديدکنندگان امروز : 1475

  • کل بازديدکنندگان : 2138373

پیوندها