نسخه چاپي
1399/05/12 :: ١٥:٠٨ 

آمادگي بسيج براي هرگونه همكاري با شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سازمان بسيج در يادداشتي نوشت: بسيج مستضعفين بنا به رسالت فرهنگي خود و در راستاي صيانت از هويت اسلامي آحاد جامعه، همواره خود را در تعامل كامل با شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي دانسته و آماده هرگونه همكاري با اين نهاد ارزشمند مي باشد.

 آمادگي بسيج براي هرگونه همكاري با شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي

دوازدهم مردادماه سالروز تشكيل شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي، به فرمان حضرت امام خميني (ره) است، به همين مناسبت، حجت الاسلام والمسلمين محمدرضا تويسركاني مسئول نمايندگي ولي فقيه در سازمان بسيج مستعفين طي يادداشتي تحت عنوان «ضرورت هماهنگي و هم افزايي در تبليغات» نوشت:

انقلاب اسلامي ايران بيش از هر حوزه اي فرهنگ و باور هاي مردم ايران را تحت تاثير قرار داد و غبار نشسته بر خودباوري و اعتقادات مذهبي جامعه را زدود و نقاط قوت ملت ايران را كه در طول تاريخ مبناي ايستادگي و مقاومت آن ها بوده است، احيا نمود.

پيروزي انقلاب اسلامي فرصتي بود تا اقدامات تبليغي افراد و نهاد ها و سازمان هاي اسلامي براي صيانت و گسترش اخلاق و آموزه هاي اسلامي در جامعه، هماهنگ شده و فرهنگ ناب اسلامي در اقصي نقاط كشور ترويج شود. شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كه به فرمان امام راحل در دوازدهم مرداد سال 1359 تاسيس گرديد، نهادي است كه توانسته در راستاي رسالت فوق قدم هاي شايسته اي بردارد و سهم عمده اي در هماهنگي و هم افزايي سازمان ها و نهاد هاي اسلامي داشته و باعث گسترش فرهنگ ناب اسلامي در جامعه گردد.

بسيج مستضعفين بنا به رسالت فرهنگي خود و در راستاي صيانت از هويت اسلامي آحاد جامعه، همواره خود را در تعامل كامل با شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي دانسته و آماده هرگونه همكاري با اين نهاد ارزشمند مي باشد.
سازمان بسيج اعتقاد دارد كه شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي در صورت تحقق مطلوب وظايف خود، از جمله نظارت و ارزيابي عملكرد دستگاه ها و نهاد هاي همكار در اجراي مراسم مناسبت هاي انقلابي، مي تواند به پيش برندگي اهداف مقدس نظام اسلامي كمك شاياني نمايد و همچنانكه امام راحل فرمودند «ما بايد در همه امور هماهنگي را حفظ كنيم مخصوصاً هماهنگي در تبليغات كه از اهم امور است و بايد بيشتر حفظ شود» و يا رهبر معظم انقلاب اسلامي خطاب به اعضاي شورا فرمودند: ' اگر ما اين شوراي هماهنگي را نداشتيم بي شك ناسازگاري ها و اشكالات فراواني را در ايجاد و راه اندازي و اداره مراسم مختلف شاهد بوديم'، همه بايد براي تحقق هماهنگي مطلوب، به اين شورا كمك كنيم.

اكنون كه شوراي هماهنگي تحت رياست يكي از استوانه هاي ارزشمند نظام، حضرت آيت الله جنتي قرار دارد، هماهنگي دستگاه ها و نهاد هاي مختلف كه به عنوان مجمع نمايندگان در اين شورا حضور دارند، مي تواند نظام مقدس اسلامي را از محاصره تبليغاتي كه دشمنان نظام عليه ملت ايران ايجاد كرده اند، برهاند.

در پايان تاكيد مي نماييم ضرورت هماهنگي تبليغات اسلامي ايجاب مي نمايد كه اين شورا بيش از گذشته و با قوتي افزون تر به وظايف خود جامه عمل بپوشانند و بسيج را همواره يار و ياور خود بداند.

محمدرضا تويسركاني، 11 مرداد ماه 1399

انتهاي پيام/


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 4

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 730586

  • بازديدکنندگان امروز : 301

  • کل بازديدکنندگان : 1912684

پیوندها