نسخه چاپي
1399/04/10 :: ١٣:٢٠ 

يادواره مجازي 38 شهيد ترور آذربايجان شرقي برگزار مي شود

رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي گفت: نخستين يادواره مجازي 38 شهيد ترور استان به صورت مجازي به تدريج در طول سال جاري برگزار مي شود.

يادواره مجازي 38 شهيد ترور آذربايجان شرقي برگزار مي شود

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي گفت: نخستين يادواره مجازي 38 شهيد ترور استان به صورت مجازي به تدريج در طول سال جاري برگزار مي شود.

حجت الاسلام رسول برگي اظهار كرد: تصاوير، برخي اسناد و زندگينامه اين شهدا در حال جمع آوري است و علاقمندان و ارادتمندان به فرهنگ شهادت و ايثار مي توانند هر گونه خاطره يا مطلبي در ارتباط با شهداي گرانقدر ترور آذربايجان شرقي را به صورت مكتوب به شماره دورنگار041- 35265832 و 36598507 ارسال كنند.

وي افزود: يادواره شهداي ترور در هفته بازخواني و افشاي حقوق بشر آمريكايي تا دوازدهم تير ماه جاري با هدف بازگويي جنايات و ترورهاي آمريكا در ايران، به رغم ظاهرسازي هاي شيطان بزرگ در حمايت از حقوق بشر، با مشاركت بنياد شهيد و امور ايثارگران انقلاب اسلامي و اداره كل حفظ آثار و نشر ارزش هاي انقلاب اسلامي آذربايجان شرقي در تبريز برگزار مي شود.

حجت الاسلام برگي يادآوري كرد: يكي ديگر از جنايت هاي آمريكا در حمايت از جنايات هاي مجاهدين خلق مسلمان در آذربايجان شرقي بوده كه در اوايل انقلاب موجب شهادت بسياري از انقلابيون در اين استان شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود:بر اين اساس شرح زندگي و نحوه شهادت اين شهداي گرانقدر همراه با عكس هاي آنها در طول امسال به صورت مستمر در قالب يادواره شهداي ترور برگزار می شود.


خروج




درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 712299

  • بازديدکنندگان امروز : 151

  • کل بازديدکنندگان : 1852434

پیوندها