نسخه چاپي
1399/04/10 :: ١٣:٥٩ 

دوره آقايي و سلطه جهانی آمريكا به سر رسيده است

آمريكا مظهر كشتار نژادپرستي، استثمار جهاني و منفورترين دولت ناقض حقوق بشر است، اين شعار محوري امسال هفته بازخواني و افشاي حقوق بشر آمريكايي است.

دوره آقايي و سلطه جهانی آمريكا به سر رسيده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، عباس سروری گفت: آمريكا در طول تاريخ نماد بدعهدي و ستمگري بوده و هست، هر جا كه منافع خود را در خطر ديده تمام تعهدات خود را زيرپا گذاشته و امروز اتفاقات و بيداري مردم در جوامع غربي نشان از زوال و افول مستكبران عالم به ويژه آمريكاي خبيث است.

سروری ادامه داد: ظلم و ستم عليه رنگين پوستان در آمريكا مصداق تبعيض و نقض آشكار حقوق بشر است كه متاسفانه در سايه سكوت و همراهي سازمان هاي به اصطلاح حقوق بشري به اوج خود رسيده است.

وي تصريح كرد: آمريكا با چهره بزك كرده به عنوان مدافع حقوق بشر در اكثر كشورهاي جهان نفوذ كرده و امروز هم مردم خودش متوجه شدند كه چه بلايي را بر سر مردم به خصوص رنگين پوستان و سياه پوستان مي آورد.

سروري گفت: آمريكا با سردرمداران كاخ سياه نكبت شرايط و عرصه را به مردم و كشور خود تنگ كرده، واقعا جوانان و مردم منطقه بايد بدانند آمريكا به مردم خودش هم رحم نمي كند و هيچ تعهدي را در طول تاريخ برعهده و قبول نداشته هر جا منافعش به خطر بيافتد بلافاصله تعهد را پاره مي كند و به دور مي اندازد، تنها حامي رژيم اشغالگر قدس است و مردم خود را به خاطر رژيم صهيونيستي زير پا گذاشته است.

وي تصريح كرد: ملت بدانند چهره رنگين و بزك كرده آمريكا در واقع به شكلي است كه همه مردم دنيا را به سطوح آورده و ديگر دوره آقايي كه به نظر خودش مي رسيد تمام شده بايد فكري به حال خود آمريكا شود.

سروري اضافه كرد: مردم به خصوص جوانان با چهره پليد بزك كرده آمريكا و سياستمداران كاخ سفيد حتما آشنا شوند و بدانند خير بركتي براي هيچ جامعه و حتي مردم خود نداشته ان شاءالله با اين نگاه در هفته بازخواني و افشاي حقوق بشر آمريكايي، با شناخت بيشتري جنايات آمريكا در كشورهاي مختلف پيگيري و بيشتر با آن آشنا شوند.


خروج




درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 712314

  • بازديدکنندگان امروز : 168

  • کل بازديدکنندگان : 1852451

پیوندها