نسخه چاپي
1399/04/10 :: ١٠:٥١ 

کسی که به فکر مذاکره با آمریکاست از بینش سیاسی برخوردار نیست

حجت الاسلام احمدی از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان در نشست خبری اعلام برنامه های هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی گفت: کسی به فکر مذاکره با آمریکاست از بینش سیاسی برخوردار نیست.

کسی که به فکر مذاکره با آمریکاست از بینش سیاسی برخوردار نیست

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان، میزگرد افشای حقوق بشر امریکایی به همت پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما برگزار شد.حجت الاسلام احمدی در نشست افشای حقوق بشر امریکایی  که به همت پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما، برگزارشد، اظهار کرد: قدرت پوشالی امریکا امریکایی ها  مبتنی بر شرارت است و خوی استکباری در آنها نهادمند است و رویه تکبر و استکبار دارند.

وی افزود: خدعه ای با عنوان حقوق بشر به دست امریکایی ها است که دوست دارند دنیا را آنطور می خواهند مدیریت کنند. کسی که به فکر مذاکره با کدخداست در نقطه صفر شعور و عقل قرار دارد.

احمدی تصریح کرد: عجیب است از عقول برخی تحصیلکردگان غربزده  و روشنفکر معاب که معنی حداقلی فرعون که پایمال کردن کرامت انسانی و قربانی کردن برای مطامع شیطانی است را در امریکا می بینند  و از آن دفاع می کنند.

حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه فرعون زمان قدرت حاکمه آمریکا است، تاکید کرد: امروز اگر کسی به فکر مذاکره با کدخداست در نقطه صفر شعور و عقل قرار دارد، چون دولتی که هم مسلکان و مردم خودش رحم نمی کند چطور می‌خواهد مشکل ما را حل کند.

وی ادامه داد: استکبار خوی مفسده گری دارد  و برای دستیابی به منابع اقتصادی خود از جان انسان ها می گذرند، گفت: امریکا حقوقی برای بشر قائل نیست، از گروه های ترویست حمایت مادی و معنوی می کند، مردم مظلوم رنگین پوست  و سیاهپوست در امریکا از کمترین حقوق شهروندی برخوردار نیستند.

احمدی  در ادامه به حقوق بشر از منظر اسلام اشاره کرد وگفت: موضوع اصلی حیات موجودات و مخلوقات خداوند است و در اسلام کسی حق ندارد زندگی کسی را محدود و یا تعطیل کند و موجب نابودی و قتل نفس شود.امریکا حیات طبیعت را به مخاطره انداخته است، کرامت انسانی را ضایع می کندو در آزادی که محور کلامی اعتقادی ما در فرهنگ وحی است لنگ می زند.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی از حیث آزادی بینظیر است، افزود: سردمداران حتی اهل قلم و مطالبه گران مطبوعاتی اعلام برائت نمی کنند و ایران را فاقد آزادی بیان معرفی می کنند.

احمدی  گفت: وفای به عهد یک اصل در اسلام است اما رسوایی نقض برجام عالم گیر شده است.امریکا نقض برجام کرد اما حالا برخی سرشان را مانند کبک زیر برف می کنند. تشدید تحریم ها هم روز به روز بیشتر می شود و روحیه ضد بشری آنان را نمایان تر می کند.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 714305

  • بازديدکنندگان امروز : 100

  • کل بازديدکنندگان : 1857341

پیوندها