نسخه چاپي

1399/04/09 :: ١٠:٠٢ 

آمريكا با شعار حقوق بشر عليه بشريت فعاليت مي كند

حجت الاسلام احمدي گفت: آمريكا با شعار حقوق بشر عليه بشر فعاليت مي كند ودر هرجاي دنيا آشوبي وجود دارد آمريكا در آن شريك است

 آمريكا با شعار حقوق بشر عليه بشريت فعاليت مي كندبه گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حجت الاسلام «احمدرضا احمدي»  گفت: يكي از حيله هاي دشمنان انقلاب اسلامي تعريف كليد واژه هايي مثل حقوق بشر است.
وی ادامه داد: تنها چيزي كه مورد توجه استكبار به سركردگي آمريكا نيست بشريت است و در هفته بازخواني و افشاي حقوق بشر آمريكايي قرار داريم و بايد به اين مهم بپردازيم.

حجت الاسلام احمدي با بيان اينكه آمريكا با شعار حقوق بشر عليه بشر فعاليت مي كند، افزود: دولت آمريكا دستش در خون مردم فرو رفته است و در هرجاي دنيا آشوبي وجود دارد آمريكا در آن شريك است.

وي به دشمني آمريكا از روز نخست انقلاب اسلامي اشاره كرد و افزود: اگر مي گوييم آمريكا شيطان بزرگ است بايد دلايل آن را نيز براي مردم بيان كنيم و آمريكايي ها از روز نخست انقلاب با ترور و حمايت از صدام و تحريم ها و غيره در تقابل با انقلاب اسلامي بود.

وی  يادآور شد: آمريكا از هيچ توطئه اي براي توقف انقلاب اسلامي و نظام مقدس جمهوري اسلامي دريغ نكرده است.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 4

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 784364

  • بازديدکنندگان امروز : 2624

  • کل بازديدکنندگان : 2141152

پیوندها