نسخه چاپي
1399/04/07 :: ١٤:٣٢ 

حقوق بشر آمریکایی تلخ ترین تراژدی تاریخ بشریت است

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: حقوق بشر آمریکایی تلخ ترین تراژدی تاریخ بشریت است.

حقوق بشر آمریکایی تلخ ترین تراژدی تاریخ بشریت است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سادات در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی این شورا ضمن اشاره به  هفته  بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی(6الی 12 تیرماه) و پرونده سیاه و ننگین جنایات رژیم ایالات متحده آمریکا و همدستانش، این رژیم را بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان معاصر دانست.

حجت الاسلام سادات افزود: نقض حقوق بشر در آمریکا و غرب قدمتی به اندازه تاسیس تاریخ این کشورها دارد و کشتار رنگین پوستان و سیاست های تبعیض نژادی در این کشورها طی قرون متمادی تبدیل به یک فرهنگ غالب و مسلط شده و از نسلی به نسل دیگر تسری پیدا کرده است.

وی در ادامه گفت: این دولت ها تحت لوای فرهنگ لیبرال دموکراسی، این روزها نماد پر رنگی از شهوت و خشونت شده و حتی به مریدان خود هم رحم نمی کنند و از وعده های توخالی نظام لیبرال و دولت های مدرن تنها زانو نهادن بر گردن مردم و تنگ کردن فضای تنفسی انسان ها بر جای مانده است و بوی تعفن شهوت، غضب، حرص، طمع و تجاوز آشکار به حقوق انسانها از سوی آنها بلند شده و این تلخ ترین تراژدی تاریخ غرب می باشد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با اشاره به خیزش بین المللی علیه نظام سلطه و در راس ان آمریکای جهانخوار گفت: تخریب نمادهای ملی و هویتی توسط مردم خشمگین، نشانه افول آمریکا و غرب و از نشانه های تزلزل در تمدن غرب می باشد.

حجت الاسلام سادات در ادامه افزود: بحران کرونا و اعتراضات گسترده در هفته های اخیر در آمریکا نسبت به نظام سرمایه داری و فرهنگ آپارتاید، بهترین فرصت برای خوانش منطقی و هوشمند نسبت به پرونده  سیاه غرب نسبت به تضییع حقوق بشر و عوامل افول تمدنی آنها می باشد.

وی افزود: اکنون که طبل آبروی آمریکا پاره شده و تشت رسوایی لیبرالیسم از بام تاریخ بشر افتاده است هنوز عده ای منفعل در برابر فرهنگ غرب از سر غفلت و یانفوذی ها و پادوهای داخلی آنها به ویژه در محافل علمی و آکادمیک به دنبال بزک کردن چهره رسوای غرب هستند و افسوس که آنها نمی دانند بر سر آرامگاهی دخیل بسته اند که جنازه ای در آن وجود ندارد و از فلسفه ی مدرن تنها مشتی تباهی و تبهکاری بر جای مانده است و تداعی انگیزاسیون و تفتیش عقاید و برده داری مدرن که یادآور دوران قرون وسطی و عصر تاریکی می باشد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 712284

  • بازديدکنندگان امروز : 131

  • کل بازديدکنندگان : 1852414

پیوندها