نسخه چاپي
1399/04/02 :: ١٢:٤٤ 

امپرياليسم آمريكا به افول نزديك شده است/ ماهيت تروريستي و نژادپرستي آمريكا بايد بازگو شود

حجت الاسلام و المسلمين خاضع هفته حقوق بشر آمريكايي را فرصتي براي معرفي و نشان دادن چهره واقعي آمريكا ارزيابي كرد و ابراز داشت: ماهيت جنايت كارانه آمريكا براي جهانيان در حال روشن شدن است.

امپرياليسم آمريكا به افول نزديك شده است/ ماهيت تروريستي و نژادپرستي آمريكا بايد بازگو شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد  حجت الاسلام و المسلمين خاضع رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي این استان  در نشست برنامه ريزي هفته حقوق بشر امريكايي با بيان اينكه ايران از بزرگترين قربانيان ترور در دنيا است گفت : آمريكا كه خود از بزرگترين حاميان نظم جهاني و خشونت است خود را حامي حقوق بشر مي داند.

حجت الاسلام و المسلمين خاضع بيان كرد: حقوق سياهپوستان به صورت روزانه در آمريكا نقض مي شود كه اين نشانه تبعيض نژادي و نژادپرستي است.

وي حمايت آمريكا از عربستان و اسرائيل در نسل كشي و كشتار مردم را در تضاد با حقوق بشر ارزيابي كرد و گفت: 26 روز است آمريكا در آتش خشم نژاد پرستي، استثمار، بي عدالتي و تبعيض نژادي مي سوزد.

خاضع گفت: امپرياليسم آمريكا به افول نزديك شده است و مقام معظم رهبري نيز به آن اشاره كرده اند.

وي تاكيد كرد: اسلام حقوق بشر واقعي را در سايه قرآن و احكام اسلام تدوين نموده و سياه و سفيد را در يك جايگاه ديده و رنگ پوست را نشانه برتري نمي داند.

خاضع اين هفته را فرصتي براي معرفي و نشان دادن چهره واقعي آمريكا ارزيابي كرد و ابراز داشت: ماهيت جنايت كارانه آمريكا براي جهانيان در حال روشن شدن است.

وي ادامه داد: رسانه مي تواند ابزاري قدرتمند در معرفي و افشاي هويت پليد آمريكا باشد.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات استان با اشاره به برگزاري مراسم شهداي 7 تير در نماز جمعه اين هفته استان گفت: آمريكا مظهر كشتار، نژاد پرستي و استثمار جهاني و منفور ترين دولت ناقض حقوق بشر است.

خاضع گفت: آمريكايي ها حتي به شهروندان خود رحم نكرده و بايد ماهيت تروريستي و نژاد پرستي آنها بازگو شود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 714351

  • بازديدکنندگان امروز : 217

  • کل بازديدکنندگان : 1857458

پیوندها