نسخه چاپي
1399/04/01 :: ٠٨:٢٤ 

اصحاب رسانه چهره واقعي آمريكا را به جوانان بشناسانند

عباس سروري شعار محوري هفته بازخواني و افشاي حقوق بشر آمريكايي (6 تا 12 تيرماه)، «آمريكا مظهر كشتار، نژادپرستي و استثمار جهاني و منفورترين دولت ناقض حقوق بشر» اعلام كرد.

 اصحاب رسانه چهره واقعي آمريكا را به جوانان بشناسانندبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی عباس سروري  اشاره اي به جنايات گسترده آمريكاي جنايتكار و سردمداران استكبار به ويژه در كشورهاي منطقه از قبيل سوريه، عراق، افغانستان، فلسطين، يمن و... و همچنين جنايات متعدد آنان عليه ملت بزرگ ايران از بدو پيروزي انقلاب تاكنون مانند: سوء قصد به جان مقام معظم رهبري در 6تير1360، بمب گذاري و انفجار حزب جمهوري اسلامي و شهادت حضرت آيت الله شهيد بهشتي و 72 تن از ياران امام(ره)، بمباران شيمايي سردشت و حلبچه، شهادت شهيد كچويي رئيس زندان اوين، ترور و شهادت شهداي محراب با همكاري سازمان منافقين، ساقط كردن هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي در 12 تير 1367 و شهادت 290 نفر مسافر بيگناه داشت.

وی گفت: آمريكا به بهانه دفاع از حقوق بشر در كشورهاي منطقه رخنه كرده و با حيله ها و شيطنت هاي خود مانند ايجاد شبكه خونخوار و تروريستي داعش، آنان را به جان هم انداخته است و با سوء استفاده هاي مختلف از نهادهاي به اصطلاح بين المللي مانند شوراي امنيت، در 134 كشور جهان مشغول ظلم و ستم و استثمار است به طوري كه در كشور مظلوم افغانستان به بهانه تامين امنيت تاكنون 173 هزار نفر را به خاك و خون كشيده است.

سروري ادامه داد: با توجه به حوادث اخير و تحولات داخلي و جاري كشور آمريكا و جنايت هاي وحشتناك و نژادپرستانه دولت آمريكا عليه مردم آمريكا، همچنين تحريم هاي بسيار ظالمانه عليه ملت ايران به ويژه در شرايط حساس كنوني، انتظار مي رود اصحاب رسانه و صداوسيما اقدامات لازم را به منظور آگاهي بخشي به جوانان و دشمن شناسي و نمايان ساختن چهره واقعي و بزك شده آمريكا به عمل آورند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 714363

  • بازديدکنندگان امروز : 311

  • کل بازديدکنندگان : 1857552

پیوندها