نسخه چاپي
1399/04/01 :: ١٤:٢٧ 

مساجد نقش فراواني در افشاي ماهيت آمريكا و اسرائيل بر عهده دارند

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي خوزستان با اشاره به اينكه 6 تا 12 تير به عنوان هفته افشاي حقوق بشر آمريكايي نامگذاري شده اضافه كرد: مساجد نقش فراواني در افشاي ماهيت آمريكا و اسرائيل و برخي كشورهاي اروپايي در فضاي مجازي و محافل و مساجد بر عهده دارند.

مساجد نقش فراواني در افشاي ماهيت آمريكا و اسرائيل بر عهده دارند

به گزارش شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي خوزستان، حجت الاسلام عليرضا قرباني در ديدار با حجت الاسلام همت پور مدير ستاد هماهنگي كانون هاي فرهنگي هنري مساجد خوزستان با بيان اينكه كانون هاي مساجد ظرفيت عظيمي براي انقلاب اسلامي ايران هستند عنوان كرد: حضور حداكثري مسجديان در راهپيمايي ها و مراسمات انقلاب بر كسي پوشيده نيست.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي خوزستان با اشاره به اينكه 6 تا 12 تير به عنوان هفته افشاي حقوق بشر آمريكايي نامگذاري شده اضافه كرد: بچه هاي مساجد نقش فراواني در افشاي ماهيت آمريكا و اسرائيل و برخي كشورهاي اروپايي در فضاي مجازي و محافل و مساجد بر عهده دارند.

در اين ديدار حجت الاسلام همت پورمدير ستاد هماهنگي كانون هاي فرهنگي هنري مساجد خوزستان نيز اذعان داشت:كانون هاي مساجد سربازان جبهه فرهنگي بوده و در مبارزه با جنگ نرم دشمن همچنان پيشتاز هستند.

وي تصريح كرد: رسالت فرهنگي و هنري كانون هاي مساجد باعث شده تا بنا بر نياز روز جامعه و اقتضاي ايام كرونايي جهت بصيرت افزايي و مقابله با شبيخون فرهنگي دشمن اقدام متقابل انقلابي انجام دهند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 6

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 714336

  • بازديدکنندگان امروز : 183

  • کل بازديدکنندگان : 1857424

پیوندها