نسخه چاپي
1399/03/26 :: ١٠:٥٩ 

آنکه جامعه را از حیث وجود هرگونه استکبار و ظالم نجات می دهد خون شهداست

اولین جلسه ستاد برگزاری مراسم هفتم تیر ( هفته بازخوانی وافشای حقوق بشر آمریکایی) با حضور مدعوین از ادارات، سازمانها و نهاد ها و نیروهای نظامی و انتظامی تشکیل شد.

آنکه جامعه را از حیث وجود هرگونه استکبار و ظالم نجات می دهد خون شهداست

 

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، اولین جلسه ستاد برگزاری مراسم هفتم تیر ( هفته بازخوانی وافشای حقوق بشر آمریکایی) با حضور مدعوین از ادارات، سازمانها و نهاد ها و نیروهای نظامی و انتظامی تشکیل شد.
حجت الاسلام و المسلمین ولی نظرپور در ابتدا جلسه از شهدا و امام شهدا به عنوان ولی نعمتان ملت شهید پرور ایران اسلامی یاد نمود و اظهار کرد: هفتم تیر یادآور رشادتها و مجاهدتهای شهدایی مانند دکتر بهشتی و 72 تن از یاران با وفای ایشان بود که با نثار خون خویش درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ضمن یادآوری نقض مکرر حقوق بشر توسط استکبار جهانی در رأس آنها آمریکای جنایتکار افزود: استکبار جهانی با عملکرد ددمنشانه خود موجب تضییع حقوق بشر در جامعه اسلامی شده است و امروزه خون شهدا جامعه را از حیث وجود هرگونه استکبار و ظالم نجات می دهد.

در این جلسه که نماینده دانشگاه علوم پزشکی نیز حضور داشت ، گفت: با توجه به وضعیت کنونی کرونایی مرکز استان و شهرستانهای تابعه، اجرای مراسم هفتم تیر با رعایت پروتکل فاصله اجتمایی و نکات بهداشتی وبا نظر و رای شورایی اعضای جلسه مجاز میباشد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 714354

  • بازديدکنندگان امروز : 222

  • کل بازديدکنندگان : 1857463

پیوندها