نسخه چاپي
1399/03/25 :: ٠٩:٥٥ 
حجت الاسلام محمودی مطرح کرد:

بوي تعفن حقوق بشر آمريکايي جهان را فرا گرفته است

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: حساسیت امسال بزرگداشت هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی دوچندان است و تبیین جنایات آمریکا در حوزه فضای مجازی ضروری است.

بوي تعفن حقوق بشر آمريکايي جهان را فرا گرفته است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از خبرگزاری آریا،حجت الاسلام و المسلمین سیدمحسن محمودی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی شهرستان ورامین که با حضور مسئولان در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، طی سخنانی بیان کرد: دشمن تلاش کرد تا از طریق منافقین داخلی و نیروهای نفوذی خود، مسیر انقلاب و نظام اسلامی را منحرف کند ، اما خون مطهر شهدای هفتم تیر، درخت انقلاب اسلامی را تناورتر از گذشته کرد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: حادثه هفتم تیر و شهادت آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران انقلاب اسلامی، حادثه تلخ و ناگواری بود ؛ تبیین حادثه هفتم تیر در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نیز از جمله اهدافی است که در برنامه‌های گرامیداشت ستاد بازخوانی و افشا حقوق بشر آمریکایی شهرستان ورامین دنبال خواهد شد.

امام جمعه موقت شهرستان ورامین یادآور شد: حساسیت امسال بزرگداشت هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی دوچندان است و تبیین جنایات آمریکا در حوزه فضای مجازی ضروری است.

محمودی از کلیه فرهیختگان و عناصر تاثیرگذار خاصه رسانه ها خواست، با استفاده از فرصت هفته حقوق بشر آمریکایی افکار عمومی را با جنایت ها و خیانت های شیطان بزرگ آشناتر سازند ؛ اعتراضات امروز در آمریکا فرصتی مناسب برای افشای حقوق بشر آمریکایی علیه ملت‌ها است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در پایان سخنان خود با بیان اینکه امروز صدای فروپاشی هیمنه پوشالی آمریکا به گوش می‌رسد، اظهار کرد: کشوری که خود را قدرت اول جهان و داعیه دار حقوق بشر می‌داند اکنون در مواجهه با ویروس منحوس کرونا تلفات زیادی را متحمل شده است.

 

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 714299

  • بازديدکنندگان امروز : 91

  • کل بازديدکنندگان : 1857332

پیوندها