نسخه چاپي
1399/03/25 :: ١١:٤٩ 

دولت فرعونی آمریکا به سوی اضمحلال می رود

حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه دولت فرعونی آمریکا به سوی اضمحلال می رود، گفت: فروپاشی آمریکایی ها در بعد اقتصاد و مفاسد اخلاقی قطعی است.

دولت فرعونی آمریکا به سوی اضمحلال می رود

                                                                                                                                                           
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام «احمدرضا احمدی» در جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اظهار کرد: با عنایت به شرایط کرونا براساس پروتکل ها باید برنامه ریزی شود که در اجرای برنامه ها میزان آسیب های اجتماعی به صفر برسد.

وی ادامه داد: موضوع هفت تیر با هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در سالروز شهادت آیت الله بهشتی باید رقم بخورد.

 حجت الاسلام احمدی به نوع و نحوه همدردی با رنگین پوستان آمریکایی اشاره کرد و گفت: ظلم ستیزان با هر رنگ و نژاد در آمریکا با ظلم و ستم مخالف هستند و این اتفاقی که در آمریکا رقم خورده است پیش از این از سوی سردار  شهیدسپهبد قاسم سلیمانی نوید داده شده بود.

 وی افزود: امام(رحمه الله علیه) در دوران حیات به خوی درنده استکباری دولت غرب اشاره می کردند و در آن زمان گوش شنوایی در دنیا نبود ولی می بینیم که امروز خیزش و بیداری آزادی خواهان جهان براساس منویات معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری رقم خورده است.

احمدی با بیان اینکه موضوع حقوق بشر آمریکایی از سوی مقام معظم رهبری مطرح شد، گفت: فروپاشی آمریکایی ها در بعد اقتصاد و مفاسد اخلاقی قطعی است و رهبر انقلاب اسلامی به این مهم تاکید کردند.

 حجت الاسلام احمدی متذکر شد: دولت ظالم و فرعونی مردم آمریکا به سوی اضمحلال می رود و شاهد فروپاشی این دولت ظالم خواهیم بود.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 712356

  • بازديدکنندگان امروز : 218

  • کل بازديدکنندگان : 1852501

پیوندها