نسخه چاپي

1399/03/24 :: ١٠:٠٥ 

رئيس جديد شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي قزوين معرفي شد

با حضور قائم مقام شورا، حجت الاسلام غلام حسين شهسواري به عنوان رئيس جديد شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان قزوين معرفي شد.

رئيس جديد شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي قزوين معرفي شد


به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با حضور نصرت الله  لطفي قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي، حجت الاسلام روحي سرپرست اداره كل امور استان هاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي، جمالي پور استاندار قزوين، لطف الله سياهكلي و فاطمه محمد بيگي نمايندگان مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي، عباسپور نماينده مردم بوئين زهرا در مجلس، رجب رحماني نماينده مردم تاكستان، ائمه جمعه استان و جمعي از مسئولان استان صبح پنجشنبه مراسم توديع و معارفه رئيس شوراي هماهنگي تبليغات استان در سالن اجتماعات استانداري قزوين برگزار شد.

در اين جلسه حجت الاسلام علي قابل رئيس سابق شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان قزوين اظهار كرد: شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي با سياستگذاري، برنامه ريزي، سازماندهي، نظارت و راهبري توانست مراسم و مناسبت هاي ملي، مذهبي و انقلابي را برجسته و در معرض ديد جهانيان قرار دهد.

وي ادامه داد: شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي يك نهاد انقلابي مردمي و ولايي است كه با فرمان امام و تأييد مقام معظم رهبري فعاليت مي كند و به عنوان يك نهاد مردمي با حداقل امكانات و اعتبارات فعاليت هاي خوبي انجام داده است.

رئيس سابق شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي قزوين گفت: سازمان تبليغات در طول سال 12 برنامه ثابت و 13 برنامه غير رسمي را به نحو شايسته و با همكاري تمام نهادها اجرا كرده است.

حجت الاسلام قابل بيان كرد: شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي قزوين هميشه تابلو انقلاب را در معرض ديد مردم قرار داده و با هوشياري توطئه هاي دشمنان را خنثي كرده است.

وي خاطرنشان كرد: در مراسم هايي كه بر عهده شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي بود حضور مردم در مراسم ها به رخ دشمنان كشيده مي شد
 
هدايت الله جمالي پور استاندار قزوين در این مراسم بيان كرد: شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي نهادي برخواسته از انقلاب اسلامي بوده و يكي از نهادهاي مهمي است كه در مسير هماهنگي بين حركت هاي انقلابي حركت كرده و قدم هاي بسياري در تكريم و تعظيم شعائر انقلاب برداشته است.

استاندار قزوين ادامه داد: دشمن تمام ظرفيت خود را بسيج كرده تا اصل نظام را كه مردم هستند، مأيوس كرده و وحدت در جامعه را خدشه دار كند و با دامن زدن به اختلافات، ظرفيت هاي جامعه را تباه كند بنابراين بايد رفتارشناسي نسبت به دشمن داشته تا بتوانيم از ارزش هاي نظام و شهدا صيانت كنيم.

وي عنوان كرد: امروز خواسته مهم رهبري به عنوان سكان دار نظام، تقويت وحدت، انسجام و تكريم مردم و تعظيم شعائر است؛ ما بايد اين را به عنوان يك اصل در دستور كار قرار دهيم و ان شاالله حجت الاسلام شهسواري (رئيس جديد شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان) وحدت را در كار و مسئوليت خود جاري و ساري كند و با توجه به نياز استان در حركت هاي انقلابي منشا وحدت بوده و انسجام بيشتري را شاهد باشيم.

جمالي پور اعلام كرد: براي رئيس جديد آرزوي توفيق داريم و ما هم كمك مي كنيم؛ هرجا وحدت باشد ما هستيم و هرجا تفرقه باشد، نيستيم و مخالف 100 درصد رفتارهايي هستيم كه وحدت جامعه را برهم زند و از افرادي كه موجب تفرقه شوند، فاصله مي گيريم.

وي تصريح كرد: امام خميني (ره) مي فرمايد اگر وحدت جامعه بر هم ريزد، وحدت را بين خود حفظ كرده و تقويت كنيد و نبايد به بهانه هاي سياسي در داخل كشور و جامعه، رفتاري انجام دهيم سود آن را دشمن ببرد زيرا دشمن دنبال اين است جامعه را بر هم زند و رفتارهاي پرخاشگرانه را ايجاد كند.

استاندار قزوين گفت:ما در شرايطي هستيم كه دشمن همه ظرفيت ها را بسيج كرده است و جنگ سخت در اطراف مرزهاي ما بوده و جنگ نرم هم پشت درب هاي خانه ماست و دشمن با ايجاد اختلاف و بر هم زدن وحدت مي تواند در جنگ نرم به اهداف شوم خود دست يابد.

وي يادآور شد: ان شاالله همه بكوشيم در شرايطي كه جامعه از ما وحدت مي خواهد و رهبري و امام بر اين امر تأكيد دارند، به دنبال وحدت در جامعه بوده و صدا و پيغام ما وحدت باشد تا در برابر توطئه هاي دشمن سربلند بيرون آييم

در پايان اين مراسم از زحمات حجت الاسلام علي قابل رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان تقدير شد و حجت الاسلام شهسواري به عنوان رئيس جديد شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان معرفي شد.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 6

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 784291

  • بازديدکنندگان امروز : 2398

  • کل بازديدکنندگان : 2140926

پیوندها