نسخه چاپي
1399/03/22 :: ١٤:٣٦ 

کاهش جمعیت جوان، حربه غرب برای تضعیف جوامع اسلامی است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: تحدید جمعیت کشور ایران اسلامی که با آن مواجه هستیم و زنگ خطر آن را مقام معظم رهبری طی سال‌های اخیر به صدا درآوردند، یک طرح آمریکایی است.

کاهش جمعیت جوان، حربه غرب برای تضعیف جوامع اسلامی است

نصرت الله لطفی روز پنجشنبه در آیین تکریم و تجلیل از رییس شورای هماهنگی تبلیغات استان قزوین که در سالن شهید امامی استانداری برگزار شد افزود: چون جمعیت مولفه قدرت است، دشمنان تلاش می‌کنند این مولفه را از کشور بگیرند و با این طرح آنها ما چند سال آینده جمعیت پیری را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه ششم تا دوازدهم تیرماه هفته حقوق بشر آمریکایی اعلام شده است و همه باید این هفته را جدی بگیریم، افزود: ما باید در این هفته با یک اجماع، وحدت و همدلی برای حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی که صیانت از آن اوجب واجبات است تلاش کنیم.

وی بیان کرد: یکی از مولفه‌ و محورهای هفته حقوق بشر امریکایی تلاش برای افشای این حربه دشمن برای عموم مردم است و باید مردم درک کنند که بدون جمعیت جوان رونق تولید و اقتصادی ممکن نخواهد بود.

لطفی گفت: مردم در هفته افشای حقوق بشر آمریکایی انتظار دارند بیشتر برای شناساندن چهره این کشور تلاش شود چون هم اینک پرده‌ها کنار رفته و چهره کریه آمریکا بیش از پیش برای مردم جهان آشکار شده است.

وی افزود: متاسفانه شناخت ما نسبت به آمریکا بسیار ضعیف است و اگر افرادی برای بزه چهره سیاه و کریه آمریکا در تلاش هستند از جهل و ناآگاهی مردم استفاده می‌کنند.

لطفی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وظایف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، گفت: طبق قانون، ۲۴ دستگاه اجرایی، ارگان و نهاد عضو این شورا هستند و باید با یکدیگر تقسیم وظایف کرده و با تامین منابع برای اجرای مصوبات آن، تلاش نمایند.

این مقام مسوول گفت: موفقیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به معنی تلاش و زحمت تمامی دستگاه‌های عضو شورا است و اگر افتخاری برای این شورا از لحاظ زمان شناسی و حرکت در صراط مستقیم کسب شده باید از آن همه دستگاه‌ها دانست.

وی با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد فراسازمانی بوده و عملکرد آن نیز فراجناحی است، افزود: این شورا مختص به هیچ کابینه و دولتی نبوده و تریبون آن در همه دولت‌ها متعلق به نظام جمهوری اسلامی و انقلاب بوده است.

این مقام مسوول گفت: ماموریت ما حفظ هیچ جناح و گروهی نبوده و نخواهد بود بلکه ما خادم مردم شریفی هستیم که خود آغازگر نهضت انقلاب اسلامی بوده و با جانفشانی و استقامت خود، انقلاب را به پیروزی رسانده و بیش از ۴۰ سال در برابر همه توطئه‌های دشمنان ایستادگی کردند.

وی افزود: مراسم هایی را که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار می کند تریبون نظام و انقلاب است و در تمام مناسبت‌ها با حفظ اصول نهایت تعامل را با تمام ارگان‌ها و رویکردهای سیاسی داریم.

در ادامه این مراسم از زحمات ۱۰ سال و هفت ماهه حجت الاسلام علی قابل در سمت رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین تجلیل شد و حکم مسوولیت حجت الاسلام غلامحسن شهسواری به این سمت تقدیم گردید.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 712320

  • بازديدکنندگان امروز : 174

  • کل بازديدکنندگان : 1852457

پیوندها