نسخه چاپي
1399/03/21 :: ١٥:١٠ 

دولت فرعوني آمريكا به سوي اضمحلال مي رود

حجت الاسلام احمدي با بيان اينكه دولت فرعوني آمريكا به سوي اضمحلال مي رود، گفت: فروپاشي آمريكايي ها در بعد اقتصاد و مفاسد اخلاقي قطعي است.

دولت فرعوني آمريكا به سوي اضمحلال مي رود

حجت الاسلام «احمدرضا احمدي» در جلسه هم انديشي و برنامه ريزي هفته بازخواني و افشاي حقوق بشر آمريكايي استان گلستان اظهار كرد: با عنايت به شرايط كرونا براساس پروتكل ها بايد برنامه ريزي شود كه در اجراي برنامه ها ميزان آسيب هاي اجتماعي به صفر برسد.

وی ادامه داد: موضوع هفت تير با هفته بازخواني و افشاي حقوق بشر آمريكايي در سالروز شهادت آيت الله بهشتي بايد رقم بخورد.

حجت الاسلام احمدي به نوع و نحوه همدردي با رنگين پوستان آمريكايي اشاره كرد و گفت: ظلم ستيزان با هر رنگ و نژاد در آمريكا با ظلم و ستم مخالف هستند و اين اتفاقي كه در آمريكا رقم خورده است پيش از اين از سوي سردار شهيدسپهبد قاسم سليماني نويد داده شده بود.

وي افزود: امام(رحمه الله عليه) در دوران حيات به خوي درنده استكباري دولت غرب اشاره مي كردند و در آن زمان گوش شنوايي در دنيا نبود ولي مي بينيم كه امروز خيزش و بيداري آزادي خواهان جهان براساس منويات معمار كبير انقلاب و مقام معظم رهبري رقم خورده است.

احمدی با بيان اينكه موضوع حقوق بشر آمريكايي از سوي مقام معظم رهبري مطرح شد، گفت: فروپاشي آمريكايي ها در بعد اقتصاد و مفاسد اخلاقي قطعي است و رهبر انقلاب اسلامي به اين مهم تاكيد كردند.

حجت الاسلام احمدي متذكر شد: دولت ظالم و فرعوني مردم آمريكا به سوي اضمحلال مي رود و شاهد فروپاشي اين دولت ظالم خواهيم بود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 714361

  • بازديدکنندگان امروز : 298

  • کل بازديدکنندگان : 1857539

پیوندها