نسخه چاپي

1399/03/13 :: ١٤:٢١ 

مصاحبه تلویزیونی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خصوص برنامه های 14 و 15 خرداد /فیلم

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: الویت ما در برگزاری مراسم 14 و 15 خرداد، فعالیت های گسترده فرهنگی و تبیینی در سراسر کشور با استفاده حداکثری از فضای مجازی و تبلیغات محیطی و شهری است که با رعایت اصول بهداشتی مورد نظر ستاد مقابله با کرونا صورت می گیرد.

مصاحبه تلویزیونی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خصوص برنامه های 14 و 15 خرداد /فیلم

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی در مصاحبه با صداوسیمای جمهوری اسلامی با بیان اینکه نباید از مناسبت های انقلاب اسلامی و بزرگداشت آنها غفلت کنیم اظهار داشت: دو مناسبت حساس یعنی سالگرد ارتحال بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) و بزرگداشت قیام تاریخ ساز 15 خرداد را در پیش داریم. الویت ما در گرامیداشت این مناسبت های مهم، برگزاری فعالیت های گسترده فرهنگی در تمامی استانها و شهرستان های کشور با بهره گیری حداکثری از فضای مجازی و همچنین تبلیغات محیطی و شهری است که با رعایت اصول بهداشتی مورد نظر ستادهای مقابله با کرونا به صورت سلامت محور برگزار می شود.

در ادامه فیلم کامل این مصاحبه قابل مشاهد است.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 784391

  • بازديدکنندگان امروز : 2712

  • کل بازديدکنندگان : 2141240

پیوندها