نسخه چاپي

1399/03/03 :: ١٠:٥٣ 

حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در برنامه خیابان ایران به مناسبت روز جهانی قدس

نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در برنامه زنده تلویزیونی خیابان ایران که قبل از بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از شبکه یک سیما پخش شد گفت: امسال روز جهانی قدس به عنوان یک فرصت استثنایی با سخنرانی مقتدای مسلمانان جهان و مقام عظمای ولایت همراه می باشد.

حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در برنامه خیابان ایران به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی با حضور در برنامه تلویزیونی خیابان ایران که همزمان با روز جهانی قدس از شبکه یک سیما قبل از بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پخش شد، با تاکید بر این که روز جهانی قدس تعطیل ناپذیر است گفت: این روز تنها محدود به ایران و مسلمانان نیست و ما بر اساس یک باور دینی، اعتقاد و ایمان قلبی هر ساله گرامیداشت این روز را برگزار می کنیم.

وی اضافه کرد: امسال به دلیل شرایط حاکم بر کشور  تصمیم بر این شد تا روز جهانی قدس به عنوان یک فرصت استثنایی با سخنرانی مقتدای مسلمانان جهان و مقام عظمای ولایت همراه باشد و همچنین با یک انقلاب رسانه ای از ظرفیت حداکثری فضای مجازی برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین استفاده نماییم.

مصاحبه کامل تلوزیونی از طریق فیلم زیر قابل رویت می باشد.

 

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 784523

  • بازديدکنندگان امروز : 3072

  • کل بازديدکنندگان : 2141600

پیوندها