نسخه چاپي

1399/01/05 :: ١٢:٤١ 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: مرحوم زاویه عمری را در مواجهه با جنگ رسانه ای امپریالیسم صرف کرد

روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم سید عبدالله سید احمدی زاویه عضو شورای سردبیری خبرگزاری فارس، تاکید کرد: مرحوم سید عبداله زاویه، عمری را در مواجهه با جنگ نرم و رسانه ای امپریالیسم خبری دشمنان صرف کرده و از چهره های ممتاز و قابل اعتماد بود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: مرحوم زاویه عمری را در مواجهه با جنگ رسانه ای امپریالیسم صرف کرد

اداره کل روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور پیامی، فقدان سیدعبدالله سیداحمدی زوایه عضو شورای سردبیری خبرگزاری فارس و پیشکسوت عرصه رسانه را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

دریافت خبر اندوهگین فقدان زنده‌یاد «جناب آقای سیدعبدالله سیداحمدی زوایه»، پیشکسوت و فعال و همکار انقلابی رسانه ای متعهد و عضو محترم شورای سردبیری خبرگزاری وزین فارس، موجبات تأثر و تألم خاطر ما و جمع کثیری از اصحاب محترم رسانه ها شد.

ایشان،  عمری را در  عرصه های  مختلف خبری و رسانه ای انقلاب اسلامی در مواجهه با جنگ نرم و جنگ رسانه ای امپریالیسم خبری دشمنان این مرز  و بوم و انقلاب صرف کرده و از چهره های ممتاز و قابل اعتماد بود.
 
روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، فقدان این فعال رسانه‌ای متعهد را  به جامعۀ بزرگ رسانه‌ای کشور، مدیر عامل محترم و تمامی همکاران سخت کوش خبرگزاری فارس و خانوادۀ گرامی آن مرحوم تسلیت و تعزیت گفته و از درگاه ایزد منّان برای ایشان رحمت و غفران واسعۀ الهی و برای سایر بازماندگان صبر و اجر جزیل مسألت دارد. 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 784568

  • بازديدکنندگان امروز : 3290

  • کل بازديدکنندگان : 2141818

پیوندها