نسخه چاپي
1398/12/28 :: ٠٧:٥٧ 

بانوان همچون دوران دفاع مقدس با كرونا نبرد كنند

حجت الاسلام سيدمحسن محمودي گفت: زنان و خانواده يكي از بخش هاي تأثيرگذار در مقابله با ويروس كرونا محسوب مي شوند و مي توانند علاوه بر توجه ويژه به بهداشت و درمان، به توليد ماسك و لباس مورد نياز بيمارستان ها مبادرت ورزند.

بانوان همچون دوران دفاع مقدس با كرونا نبرد كنند

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران حجت الاسلام سيدمحسن محمودي افزود: زنان در كنار ايفاي نقش مادري، همسري و تحكيم بنيان هاي خانواده، با حضور در كارگاه هاي توليدي جزو يكي از ستون هاي ستاد پشتيباني مبارزه با ويروس كرونا محسوب مي شوند و نمي توان از نقش آنان در جلوگيري از شيوع ويروس اين بيماري چشم پوشي كرد.

وي تصريح كرد: هر چند كه اين ويروس خطرناك، سلامت جامعه را با مشكل جدي مواجه كرده ولي همدلي مردم و مسئولان در تأمين نيازهاي مراكز بهداشتي و درماني، مي تواند انسجام جامعه را براي شكست اين ويروس حفظ كند.

امام جمعه موقت ورامين افزود: حمايت از زنان به عنوان نيروي فعال و جهادي ديار 15 خرداد مي تواند براي گسترش توليدات ماسك استاندارد و تشويق آن ها به اين امر در ايجاد شرايط لازم براي نابودي ويروس كرونا مؤثر باشد.

وي گفت:بانوان وراميني از دوران هشت سال دفاع مقدس تا به امروز ثابت كرده اند كه پاي آرمان هاي امام ، شهدا و ولايت ايستاده اند و امروز نيز با توليد روزانه هزاران ماسك، بخش مهمي از نياز جبهه مقابله با ويروس كرونا را تأمين مي كنند.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان تهران افزود: توليد ماسك با كيفيت از مهمترين راه هاي پيشگيري از ابتلا به ويروس منحوس كرونا است و زنان به عنوان يكي از سرمايه هاي مهم جامعه، مي توانند اين مهم را محقق كنند.

بانوان بسيجي شهرستان ورامين با استفاده از150 چرخ خياطي روزانه هزاران ماسك توليد و به مراكز بهداشتي و درماني تحويل مي دهند.

ورامين با 300 هزار نفر جمعيت در 35 كيلومتري جنوب شرق تهران واقع شده است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 735826

  • بازديدکنندگان امروز : 1088

  • کل بازديدکنندگان : 1926483

پیوندها