نسخه چاپي
1398/11/30 :: ١١:٣٣ 

حضور مردم در انتخابات عاملی برای ناامیدی دشمنان است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان حضور مردم در انتخابات را عاملی برای ناامیدی دشمنان دانست.

حضور مردم در انتخابات عاملی برای ناامیدی دشمنان است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان، حسین انجم شعاع اظهار داشت: حضور گسترده مردم در انتخابات در این برهه از زمان پشتوانه محکمی برای نظام و این انقلاب محسوب می‌شود.

 وی گفت: شرکت در انتخابات تکلیف شرعی و عقلی است وحضور پر شور و حماسی ملت بزرگوار و شریف کشورمان و مردم ولایتمدار استان کرمان  در پای صندوق های رای در روز دوم اسفند ماه بار دیگر موجب سرافکندگی و نقش بر آب شدن نقشه  های شوم دشمنان این مرز و بوم خواهد شد و با خلق حماسه ی سیاسی قلب امام زمان (عج) و نائب شان مقام معظم رهبری از این حماسه شاد ومسرور خواهد شد.

 انجم شعاع افزود: بنا به فرموده رهبرمعظم  انقلاب «هرکدام از این انتخابات ها یک حماســه و یک حرکت عظیم مردمی اســت که جلوی چشــم های مردم دنیا قرار می گیرد.»

وی تاکید کرد: همه مردم متحد ومتعهدایران اسلامی به عنوان یک وظیفه و تکلیف شرعی و عقلی و به عنوان جهاد در راه خدا و به عنوان یک عبادت در پای صندوق‌های رای حضور پرخروش داشته باشند و رای بدهند و دشمنان اسلام را بیش از پیش مایوس کنند و قدرت و اتحاد و اراده خود را به نمایش بگذارند.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 650527

  • بازديدکنندگان امروز : 133

  • کل بازديدکنندگان : 1423022

پیوندها