نسخه چاپي
1398/11/28 :: ١٢:٣١ 
کدخدایی:

انتخابات در آمریکا نمایش دموکراسی است

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به اعتراف جان کری به حکومت یک درصدی دلارکراسی در آمریکا، گفت: انتخابات در آمریکا نمایش دموکراسی است.

انتخابات در آمریکا نمایش دموکراسی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، عباسعلی کدخدایی قائم مقام و سخنگوی شورای نگهبان در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: در حالی که ۶۰ درصد آمریکایی‌ها به انتخابات در کشورشان بی‌اعتماد هستند، مقامات رژیم متقلب و رو به افول آمریکا، با خیال سلطه و دخالت در امور دیگر ملت‌ها شب و روز می‌گذراند!

وی تاکید کرد: وقتی ‌جان کری نیز به حکومت یک درصدی ‌دلارکراسی در آمریکا اعتراف می‌کند، انتخابات در آمریکا یعنی نمایش دموکراسی.

بنا بر این گزارش، کدخدایی در ادامه عکسی از یک نمودار را منتشر کرد که در آن میزان اعتماد مردم کشورهای مختلف به روند انتخاب در آن کشور را نشان داده است.

بر اساس این نمودار، آمریکا در جایگاه بیست و هفتمین کشور در میان کشورهای جهان با تنها ۴۰ درصد اعتماد عمومی قرار گرفته است. خبرگزاری دفاع مقدس


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 646291

  • بازديدکنندگان امروز : 375

  • کل بازديدکنندگان : 1413121

پیوندها