نسخه چاپي

1398/11/27 :: ٠٨:٥٥ 
در مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی مطرح شد:

راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن سیلی سخت دیگری بر صورت آمریکا

سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به دستاورد مبارزات سردار سلیمانی، گفت: توانمندسازی و قوی کردن جبهه مقاومت با هدف مبارزه با استکبار و صهیونیست از دستاوردهای مبارزات او بود و ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس بدون شک منجر به خروج نیروهای آمریکا از عراق و منطقه خواهد شد.

راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن سیلی سخت دیگری بر صورت آمریکا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سردار رمضان شریف، در مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار دل ها حاج قاسم  سلیمانی در ارومیه، اظهار داشت : شهید سلیمانی چهل سال در عرصه جنگ سخت، مجاهدت و رشادت کرد و با درایت و هوشیاری خود طرحی برنامه‌ریزی و اجرا کرد که توانست گروهک تروریستی و خونخوار داعش را از بین ببرد.

وی با اشاره به اهداف تشکیل داعش در منطقه عنوان کرد : این گروهک تروریستی توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی با هدف غصب کشورهایی چون سوریه، عراق و ایران اسلامی طرح‌ریزی شد و اگر سردار سلیمانی و شهدای مدافع حرم نبودند باید در خاک سرزمین خود با داعش مبارزه می‌کردیم.

سردار شریف گفت : مردم ما قدردان مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های این شهید بزرگوار و همرزمانش هستند و با حضور گسترده و پرشور  در تشییع پیکر مقدس او به کفار و دشمنان ثابت کردند که راه سردار سلیمانی ادامه دارد.

وی با اشاره به حضور مردم در تشییع پیکر مقدس سردار سلیمانی، ادامه داد: بیش از ۱۲ میلیون نفر از مردم در دانشگاه تهران بر پیکر این شهید بزرگوار نماز اقامه کردند و در تشییع وی شرکت کردند و با سردار شهید عهد و پیمان بستند که همچون او پشتیبان ولایت فقیه باشند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تصریح کرد: اگر ملت ایران با توسل به تدابیر و رهنمون‌های هوشمندانه مقام معظم رهبری گام بردارند بدون شک دشمنان اسلام توانایی رویارویی با ایران را نداشته و توطئه‌ و دسیسه‌چینی‌های آن‌ها خنثی خواهد شد.

وی گفت: آمریکا تصور می‌کرد با ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، موجب ضعیف شدن جبهه مقاومت در منطقه و دشمنی ایران و عراق می‌شود ولی خون مقدس این شهدای عزیز موجب عمیق‌تر شدن برادری و اتحاد بین ایران و عراق شده و جبهه مقاومت بیش از پیش قوت یافته است.

سردار شریف با اشاره به دستاورد مبارزات سردار سلیمانی، بیان کرد: توانمندسازی و قوی کردن جبهه مقاومت با هدف مبارزه با استکبار و صهیونیست از دستاوردهای مبارزات او بود و ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس بدون شک منجر به خروج نیروهای آمریکا از عراق و منطقه خواهد شد.

وی افزود: آمریکا در کشورهایی چون عراق، فلسطین و افغانستان انسان‌های برجسته و بزرگ را ترور کرد که سودی برای آن‌ها نداشته و با شهید کردن سردار سلیمانی، زمینه آزادی فلسطین و بیت‌المقدس را فراهم کرده است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بیان کرد: سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یک سرمایه مهم امریکایی ها داشتند و آن هم‌ هژمونی نظامی شان بود، حزب بعث صدام‌ و القاعده و داعش را از دست داده بودند فقط هیبت نظامی مانده بود که آنهم فرو ریخت و سیلی دوم‌ را شما مردم در روز ۲۲ بهمن به آمریکایی ها زدید که تعیین کننده بود  مردم ایران همیشه در برابر هجمه‌های دشمن ایستادگی کردند و در روز ۲۲ بهمن شاهد این امر بودیم که مردم ایران بار دیگر با شهدا تجدید پیمان کرده و حماسه‌آفرینی کردند.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: به فضل الهی با اراده مصمم سیلی سوم با حضور شما در انتخابات دوم اسفند به صورت آمریکایی ها نواخته خواهد شد و با حضور آگاهانه و پرشور و باشکوه‌تر از دوره‌های گذشته  در پای صندوق های رای  که با انتخاب آگاهانه و هوشمندانه  مردم  انقلابی ایران اسلامی مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان  زده شده  و دشمن مایوس می شود.

 

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 927539

  • بازديدکنندگان امروز : 1684

  • کل بازديدکنندگان : 2818393

پیوندها