نسخه چاپي

1398/11/23 :: ١٤:٢٢ 

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گویای هوشیاری ملت در برابر توطئه‌ها است

حجت الاسلام قربانی با اشاره به حضور پرشور اهوازی‌ها، گفت: جمعیت باشکوه میلیونی گویای آن است که مردم در صحنه حضور داشته و در برابر توطئه‌ها هوشیار هستند.

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گویای هوشیاری ملت در برابر توطئه‌ها است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان، حجت الاسلام علیرضا قربانی، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خوزستان، در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در اهواز، با اشاره به حضور پرشور اهوازی‌ها اظهار داشت: جمعیت باشکوه میلیونی زینت بخش مسیر راهپیمایی است، این حضور گویای آن است که مردم در صحنه حضور داشته و در برابر توطئه‌ها هوشیار هستند.

وی با بیان اینکه دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، گفت: تنوع طیف‌ها و گرو‌های مختلف امیدوارکننده است و قطعا با حضور چنین جمعیتی امیدوارتر خواهیم بود.

این مقام مسئول با اشاره به چهلم سردار سلیمانی اظهار داشت: راهپیمایی امروز به یاد شهید سردار سلیمانی محسوب می‌شود و مردم با حضورشان به تجلیل از چنین شخصیت بزرگواری پرداختند.

حجت الاسلام قربانی با ابراز امیدواری از اینکه روحیه شهادت و مقاومت در جامعه تثبیت شود، افزود: چنین روحیه‌ای در رویارویی با استکباری که به دنبال چپاول کشور‌ها است، بسیار اثرگذار خواهد بود.

وی با تقدیر و تشکر از حضور خوزستانی‌ها در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بر ضرورت توجه جدی مسئولان به امور معیشتی و خدمت رسانی مطلوب‌تر تأکید کرد.

 

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 791099

  • بازديدکنندگان امروز : 606

  • کل بازديدکنندگان : 2164831

پیوندها