نسخه چاپي
1398/11/23 :: ١٠:١٢ 
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور:

کشور نیازمند به مجلس بصیر و کارآمد است

حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی در جمع راهپیمایان مردم بجنورد گفت: مردم باید نماینده ای را انتخاب کنند که طعم فقر را چشید و زندگی ساده و به دور از تجمل گرایی داشته باشد.

کشور نیازمند به مجلس بصیر و کارآمد است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی؛ حجت‌الاسلام سیدعلیرضا ادیانی روز سه شنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن مرکز استان خراسان شمالی  خاطر نشان کرد: از دستاوردهای ارزشمند انقلاب و هدیه امام راحل به ملت ایران، آگاه ساختن آنها از حکومت جمهوری اسلامی و جایگاه والای مردم در انتخاب نوع حکومت بود.

وی با بیان اینکه برای نخستین بار در تاریخ تشیع، حکومتی بر پایه آموزه‌های دینی آن هم در حساس‌ترین نقطه منطقه جغرافیایی به وجود آمد٬ افزود: برای نخستین بار نظامی برپایه آموزه‌های دینی به‌نام جمهوری اسلامی ایران که امام خمینی (ره) فرمودند نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر، مستقر شد.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی با بیان اینکه اخیرا در پی پیام ارادت و مهربانی همسر شاه به ملت ایران، متاسفانه عده‌ای خواسته یا ناخواسته رژیم منحوس پهلوی را تقدیس می‌کنند، خاطرنشان کرد: گویا مردم بدبختی‌های رژیم منحوس پهلوی را فراموش کرده‌اند که این رژیم هیچ چیز دیگری جز بدبختی، سرخوردگی و عقب ماندگی برای مردم از خود بر جای نگذاشت.

 وی انقلاب اسلامی را خط پایان بر رژیم پهلوی خواند و بیان داشت: انقلاب اسلامی از روز نخست یک نه بزرگ به آمریکا و ایادی دشمنان اسلام بود.

 رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: انقلاب اسلامی ایران از همان ابتدا مقابل زورگویان و سلطه گران عالم ایستاد و امروز به یاری خداوند به قدرتی بزرگ در منطقه تبدیل شده است.

 وی در ادامه با تأکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات، تصریح کرد: حضور پررنگ در انتخابات مشت محکمی به دهان کسانی است که می‌گفتند انقلاب اسلامی ایران به ۴۰ سالگی خود نمی‌رسد.

 حجت الاسلام والمسلمین ادیانی افزود: مردم به کسانی رأی دهند که از طبقات محروم و زجرکشیده کشور باشند زیرا انقلاب در چله دوم خود نیازمند مجلس انقلابی، کارآمد و بصیر است


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 650523

  • بازديدکنندگان امروز : 129

  • کل بازديدکنندگان : 1423018

پیوندها