نسخه چاپي

1398/11/23 :: ١٤:٠٥ 

حماسه تماشایی مردم گلستان در زیر بارش باران/فریاد«مرگ بر آمریکا»شیعه و سنی در فجر سلیمانی‌+تصاویر

راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در گلستان با حضور شیعه و سنی در گوشه و کنار این استان با شعار و فریادهای مرگ بر آمریکا و بانگ « الله اکبر» آغاز شد.

حماسه تماشایی مردم گلستان در زیر بارش باران/فریاد«مرگ بر آمریکا»شیعه و سنی در فجر سلیمانی‌+تصاویر

 

روز 22 بهمن مردم استان گلستان، شیعه و سنی، فارس و ترکمن، کرد و لر و بلوچ و غیره به خیابان‌ها آمدند و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند. سوز سرمای بهمن ماه و بارش باران نیز مانع از حضور مردم استان در این حماسه تماشایی نشد.

راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن ماه امسال البته رنگ و بوی دیگری دارد، مردم با در دست داشتن تصاویر سردار دل‌ها در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با سر دادن شعارهای « الله اکبر» و « مرگ بر آمریکا» بار دیگر بر تداوم راه مقاومت تأکید می‌کنند.

راهپیمایی امروز مردم استان گلستان در 47 نقطه از شهرها و روستاهای پرجمعیت استان برنامه‌ریزی شده و تا ساعتی دیگر محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه در جمع مردم گرگان سخنرانی می‌کند.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 791133

  • بازديدکنندگان امروز : 772

  • کل بازديدکنندگان : 2164997

پیوندها