نسخه چاپي
1398/11/23 :: ١١:٠٧ 

24 تا 27 بهمن؛ برگزاري چهلم شهيد سردار قاسم سليماني و همراهانش

حجت الاسلام محمودي اظهار كرد: از 24 تا 27 بهمن در سرتاسر ايران اسلامي مراسم و برنامه هاي ويژه چهلم شهادت شهيد سليماني و همراهشان برگزار خواهد شد.

24 تا 27 بهمن؛ برگزاري چهلم شهيد سردار قاسم سليماني و همراهانش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،حجت الاسلام محمودي، رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان تهران با اشاره به حضور حماسي مردم در روز 22 بهمن گفت: روز گذشته در سرتاسر ايران اسلامي بار ديگر حماسه ماندگاري رقم خورد و همه دنيا ديدند كه ملت ايران در جشن چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي چگونه به صحنه آمدند و با حال و هواي خاص و با شور و شعور انقلابي اين روز بزرگ را گرامي داشتند.

وي افزود: حال و هواي امسال با سال هاي گذشته تفاوت جدي داشت و آن چهلمين روز شهادت سردار دل ها سردار سليماني و شهيد ابومهدي المهندس و همراهانشان بود. يكي از محوري ترين مباحث مردم در تصاوير و سرودها و شعارهايي كه به همراه داشتند و با مضاميني كه در قطعنامه راهپيمايي وجود داشت، سردار شهيد سليماني بود. در همه جاي ايران پيام رساني و بزرگداشت اين شهيد سرافراز بود. و يك فجر باشكوهي را به بركت شهادت ايشان شاهد بوديم.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي يادآور شد: علي رغم سردي هوا شاهد حضور مردم در چهلمين روز شهادت شهيد سليماني بوديم سردي بيش از حد هوا مانع حضور مردم و تجديد ميثاقشان با امام و رهبري و شهدا نشد.

وي با اشاره به اينكه در روزهاي پيش رو مراسم و برنامه هاي ويژه اي به مناسبت اربعين شهيد سليماني و همراهانشان در سرتاسر كشور برگزار خواهد شد، عنوان كرد: از پنج شنبه 24 بهمن تا 27 بهمن در سرتاسر ايران اسلامي در استان ها و در شهرستان ها مراسم و برنامه هاي ويژه چهلم شهادت شهيد سليماني و شهيد ابومهدي المهندس و شهداي همراهشان برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام محمودي افزود: در تهران اين مراسم روز پنج شنبه بعد از نماز مغرب و عشا در مصلي تهران با حضور مقامات لشكري و كشوري و ميهمانان خارجي و حضور با شكوه مردم برگزار خواهد شد.

وي با اشاره به بازتاب مشاركت مردم و حضور حماسي آن ها در تمامي صحنه ها در رسانه ها گفت: با توجه به اينكه رسانه هاي وابسته و شبكه هاي مزدور دنياي استكبار سعي مي كنند واقعيت را تحريف كنند و حضور ملت ايران را كمرنگ نشان دهند، در اين جنگ رسانه اي بايد همه مجموعه هاي فعال در حوزه رسانه دست به دست هم بدهند و اين واقعيات را در طول روزها و حتي ماه هاي آينده ثبت كنند. با توجه به انتخاباتي كه در پيش رو داريم حضور مردم در اين حماسه بزرگ، انتخابات پرشوري را هم براي ما رقم خواهد زد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 647212

  • بازديدکنندگان امروز : 354

  • کل بازديدکنندگان : 1415216

پیوندها