نسخه چاپي
1398/11/21 :: ١٢:٤١ 

«سرلشكر رضايي» سخنران راهپيمايي 22 بهمن تبريز است

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي با بيان اين كه سرلشكر محسن رضايي سخنران اصلي مراسم 22 بهمن تبريز است، گفت: به علت بارش برف و برودت شديد هوا، محل تجمع راهپيمايي از ميدان نماز به سه راهي مصلي و داخل مصلي امام خميني(ره) منتقل شده است.

«سرلشكر رضايي» سخنران راهپيمايي 22 بهمن تبريز است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی حجت الاسلام رسول برگي، با بيان اين كه راهپيمايي 22 بهمن از ساعت 9.30 از محلات، خيابان ها و مساجد تبريز شروع مي شود، اظهار كرد: راهپيمايان تبريزي، حوالي ساعت 10 و نيم در ميدان فجر و ميدان ساعت تجمع كرده و سپس به سمت ميدان مصلي حركت مي كنند تا هيبت و عظمت حضور خود را به نمايش بگذارند.

وي تاكيد كرد: راهپيمايان سپس به سمت مصلي امام خميني(ره) حركت كرده و به مدت 10 دقيقه مقابل آن شعار داده و سپس وارد مصلي خواهند شد.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي با بيان اين كه اجراي گروه سرود و سخنراني در داخل مصلي امام خميني(ره) انجام خواهد شد، افزود: نماز ظهر و عصر نيز به امامت نماينده ولي فقيه در استان، اقامه مي شود.

حجت الاسلام برگي در ادامه با تاكيد بر حضور حداكثري مردم در راهپيمايي 22 بهمن تبريز، بيان كرد: مردم تبريز همواره بصير بوده و موقعيت شناس هستند و در اين صحنه حساس نيز حضور حماسي خود را به نمايش خواهند گذاشت.

وي با اشاره به توجهات مقام معظم رهبري نسبت به شهر تبريز، گفت: فردا نيز با حضور حماسي خود نشان خواهيم داد كه مردم آذربايجان و تبريز، چون سال 57، بر سر عهد و پيمان خود باقي مانده اند.

وي خاطرنشان كرد: از اقشار مختلف مردم انقلابي و غيور تبريز دعوت مي كنم كه در راهپيمايي فردا حضور حداكثري داشته باشند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 650479

  • بازديدکنندگان امروز : 74

  • کل بازديدکنندگان : 1422963

پیوندها