نسخه چاپي
1398/11/21 :: ٠٧:٤٨ 

اربعین«سردار دل ها»دهه فجر امسال را ویژه کرده است

شهید قاسم سلیمانی چهل روز است که در بین ما نیست و آسمانی شده؛ چهل روز است که به خواسته اش رسیده، او اکنون در جوار دوستان شهدای مدافع حرمش از روزی خدا بهره می برد.

اربعین«سردار دل ها»دهه فجر امسال را ویژه کرده است

 چهلمین روز از داغ از دست دادن شهید سپهبد قاسم سلیمانی می گذرد و هنوز هم داغ آن برای مردم ایران تازه است. مگر می شود به زودی این داغ را فراموش کرد؟ مگر می شود که دل و روح ما ایرانیان آرام بگیرد. ما کسی را از دست دادیم که به مانند نزدیک ترین فرد زندگیمان دوستش داشتیم. آری به راستی که همه ی ما احساس می کردیم که شخصی از نزدیکترین اعضای خانواده مان را از دست داده ایم؛ همه ی ما احساس می کردیم که فرزندان حاج قاسمیم و پدرمان را از دست داده ایم! آخر حاج قاسم به مانند پدری مهربان برای ایران از خودگذشتگی می کرد.

دفاع از مظلوم آیین تو بود. هر جا که نام قاسم سلیمانی می آمد، اولین چیزی که در وجود مردم شکل می گرفت غرور بود؛ اولین چیزی که در وجود مظلومین شکل می گرفت، اطمینان خاطر بود. چه کودکانی که از دست دشمن رها نکردی، چه خانواده هایی را که به آرامش نرساندی. نه تنها ایران بلکه اغلب مردم جهان به تو مدیون هستند. به راستی که اکنون چگونه دِین خود را می بایست به تو ادا کنند؟ سردار! تو آنقدر بزرگ بودی که محتاج این کار ما نخواهی بود. اما همین قدر در توان داریم که در چهلمین روز از دست دادنت هم برایت عزاداری کنیم.

 

 نماهنگی به مناسبت چهلم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان سردار امید  تقدیم می گردد.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 716294

  • بازديدکنندگان امروز : 1273

  • کل بازديدکنندگان : 1862578

پیوندها