نسخه چاپي
1398/11/20 :: ١٦:٠٨ 

انقلاب اسلامی همچنان پویا و زنده است

معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: بعد از چهل و یکسال از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مردم همیشه در صحنه همچنان این انقلاب پویا و زنده است و با ایستادگی بر روی اهداف در مسیری که حضرت امام راحل ترسیم کردند و مقام معظم رهبری هدایت می کنند، با اقتدار پیش می رود.

انقلاب اسلامی همچنان پویا و زنده است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، سیدعبدالحمید احمدی، معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان کمیسیون فرهنگی  تربیت بدنی و ورزش کشور که صبح امروز با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی بعد از چهل و یکسال که از پیروزی آن می گردد با حضور مردم همیشه در صحنه همچنان این انقلاب پویا و زنده است و با ایستادگی بر روی اهداف در مسیری که حضرت امام راحل ترسیم کردند و مقام معظم رهبری هدایت می کنند، با اقتدار پیش می رود.

احمدی با بیان اینکه در این چهار دهه استکبار جهانی دست از توطئه و دشمنی با انقلاب اسلامی بر نداشته، رشادت ها، جانبازی ها و شهادت ها را سد راه دشمن دانست و تاکید کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از یک اقتدار بسیار قابل توجهی برخوردار است.

وی وحدت و یکپارچگی مردم و مسئولین حول محور رهبر معظم انقلاب را برای استمرار در پیروزی ها مورد توجه قرار داد و ابراز امیدواری کرد: با وحدت و انسجام مسیر پر مخاطره را همچنان با موفقیت ادامه دهیم.

معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی با اشاره به برنامه های ورزشی دهه مبارک فجر گفت:  در این ایام ۱۸ فدراسیون رویداد بین المللی دارند و ۵۲ فدراسیون برنامه های متنوع ورزشی برگزار می کنند و در استان‌ها نیز ۱۲ هزار برنامه فرهنگی و ورزشی اجرا خواهد شد.

وی از برگزاری ۱۲۵۲ برنامه روستایی و عشایری، برگزاری مرحله نهایی جام خوشه چین، تجهیز ۱۰۰۰ خانه ورزش روستایی و افتتاح ۲۸۴ پروژه ورزشی و ۱۵ پروژه ملی از دیگر رویدهایی نام برد که بمناسبت دهه فجر برگزار و اجرا می شود.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 650533

  • بازديدکنندگان امروز : 148

  • کل بازديدکنندگان : 1423037

پیوندها