نسخه چاپي
1398/11/20 :: ١٥:٢٥ 

حاج قاسم سلیمانی یک مکتب انسان‌ساز است/اربعین شهادت سردار دلها در گلستان برگزار می شود

احمدرضا احمدی گفت: با اینکه ما فقط یک مکتب که آن هم اسلام ناب است داریم اما برخی انسان ها مانند حاج قاسم سلیمانی به جایی می رسند که خود تبدیل به یک مکتب می شوند.

حاج قاسم سلیمانی یک مکتب انسان‌ساز است/اربعین شهادت سردار دلها در گلستان برگزار می شود

 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان، حجت‌الاسلام احمدرضا احمدی در جلسه بزرگداشت چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سیدالشهدای مقاومت اظهارداشت: با اینکه ما فقط یک مکتب که آن هم اسلام ناب است داریم اما برخی انسان ها مانند حاج قاسم سلیمانی به جایی می رسند که خود تبدیل به یک مکتب می شوند.

وی افزود: هر مکتبی که به موازات مکتب اسلام سنجیده شود در طول آن قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه مکتب حاج قاسم سلیمانی، انسان ساز است، خاطرنشان کرد: مکتب سردار سلیمانی در تراز مکتب اسلامی است که انسان می تواند از آن الگو بگیرد و به آن اتکا کند.

وی گفت: در فرهنگ معرفتی سردار سلیمانی مسائلی مطرح می شود که در اسلام موجود است،یک نمونه اش همین اخلاص است که شهید سلیمانی آن را به همه توصیه و تأکید می کرد.

احمدی بیان داشت: کسی که خودش را برای خدا خالص کند خداوند به او بزرگی و حکمت می بخشد. در چند سال اخیر حاج قاسم نامش بر روی زبان ها افتاد با اینکه خودش از این مسائل فراری بود اما دنیا از آن استقبال می کرد. این فرد بی قرار شهادت بود و خداوند او را به مقامی رساند که در دنیا زلزله ایجاد کرد.

وی گفت: برای پاسداشت چهلمین روز شهادت این شخصیت بی نظیر که یک فرصت معنوی مناسب  برای تبیین پشتوانه شهادت سردار سلیمانی است، یک برنامه محوری و متمرکز در مرکز استان برگزار خواهد شد و در شهرستان ها نیز در روزهای مشخصی این مراسمات از سوی ستادهای مردمی پیش بینی می شود.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 4

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 692817

  • بازديدکنندگان امروز : 1363

  • کل بازديدکنندگان : 1568019

پیوندها