نسخه چاپي
1398/11/19 :: ١٤:٢١ 

امنیت پایدار در منطقه به برکت خون شهید سلیمانی است

فرمانده لشکر 17 علی بن ابی طالب(ع) قم گفت: نابودی داعش، امنیت پایدار، و پایان سیطره آمریکا و اسرائیل در منطقه به برکت خون حاج قاسم سلیمانی ایجاد شده است.

امنیت پایدار در منطقه به برکت خون شهید سلیمانی است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سردار اسدالله گنجعلی با بیان این که انقلاب اسلامی ایران معجزه قرن است، افزود: امام امت این انقلاب را بنیان‌گذاری و رهبری کرد که کم‌ترین ثمره این ایام اله باشکوه و ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی، گشودن فصلی جدید در تاریخ معاصر است.

وی در ادامه عنوان کرد: تا کنون جنگ‌های مختلفی علیه نظام ما به راه افتاده و مثلث زر و زور و تزویر هرچه در توان داشتند برای نابودی انقلاب گذاشتند، ولی نظامی که متصل به اهل بیت(ع) است وارد چهل و یکمین سال پیروزی خود می‌‌شود.

فرمانده لشکر 17 علی بن ابی طالب(ع) قم با اشاره به فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب خاطرنشان کرد: بند بند این بیانیه دارای نکات مهم و حساسی است و رهنمودهای درخشانی به ما می‌‌دهد، دشمنان به ویژه آمریکا کل منطقه را تحت تأثیر خود قرار داده‌اند اما جبهه مقاومت به مدد خدا و یاری ائمه اطهار(ع) تصمیم به مقاومت در برابر این دشمنان گرفت.

 گنجعلی با اشاره به خصوصیات بی‌نظیر فرمانده شجاع حاج قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت افزود: حاج قاسم سلیمانی هرگز نترسید و در طول این چهل سال هرگز لباس رزم را از تن بیرون نیاورد و به تعبیر رهبر معظم انقلاب در راه خدا از هیچ چیز پروا نداشت او  سرباز ولایت بود و با شهادتش اراده جدیدی برای مبارزه با آمریکا در کل منطقه شکل گرفت.

وی ادامه داد: نابودی داعش، امنیت پایدار، و پایان سیطره امریکا و اسرائیل در منطقه به برکت خون حاج قاسم سلیمانی ایجاد شده است و نقطه پیروزی جمهوری اسلامی در منطقه است و ما باید ضمن حفظ مرزبندی با دشمان و نهراسیدن از قدرت پوشالی آنان عملیات روانی و توطئه‌های آنان را نقش بر آب کنیم.

فرمانده لشکر 17 علی بن ابی طالب(ع) قم تصریح کرد: ملت ایران نیز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، مشارکت در انتخابات و انتخاب آگاهانه از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کرده و نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان نظام از جمله امریکا را خنثی می‌کند.

در پایان این مراسم که به همت کمیته دانشگاهیان و بانوان دهه فجر برگزار شد، قبور مطهر شهدای گمنام دانشگاه تفرش گلباران و عطر افشانی گردید.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 647213

  • بازديدکنندگان امروز : 356

  • کل بازديدکنندگان : 1415218

پیوندها