نسخه چاپي
1398/11/19 :: ١٢:٤٩ 

اربعین شهادت سردار سلیمانی به صورت متمرکز و محوری در گلستان برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام احمدرضا احمدی گفت: مراسم چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بعد از ۲۲ بهمن و به صورت متمرکز و محوری در مرکز استان برگزار می‌شود.

اربعین شهادت سردار سلیمانی به صورت متمرکز و محوری در گلستان برگزار می‌شود

 

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان،حجت‌الاسلام احمدرضا احمدی در جلسه کارگروه بزرگداشت چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سیدالشهدای مقاومت اظهارداشت: با اینکه ما فقط یک مکتب که آن هم اسلام ناب است داریم اما برخی انسان‌ها مانند حاج قاسم سلیمانی به جایی می رسند که خود تبدیل به یک مکتب می‌شوند.

وی افزود: هر مکتبی که به موازات مکتب اسلام سنجیده شود در طول آن قرار می گیرد؛ حتی منظور از ولایت اهل بیت هم ولایت طولی است.

حجت‌الاسلام احمدرضا احمدی با بیان اینکه مکتب حاج قاسم سلیمانی، انسان ساز است، خاطرنشان کرد: مکتب سردار سلیمانی در تراز مکتب اسلامی است که انسان می تواند از آن الگو بگیرد و به آن اتکا کند.

وی گفت: در فرهنگ معرفتی سردار سلیمانی مسائلی مطرح می‌شود که در اسلام موجود است، یک نمونه اش همین اخلاص است که شهید سلیمانی آن را به همه توصیه و تأکید می‌کرد.

احمدی بیان داشت: کسی که خودش را برای خدا خالص کند خداوند به او بزرگی و حکمت می بخشد. در چند سال اخیر حاج قاسم نامش بر روی زبان ها افتاد با اینکه خودش از این مسائل فراری بود اما دنیا از آن استقبال می کرد. این فرد بی قرار شهادت بود و خداوند او را به مقامی رساند که در دنیا زلزله ایجاد کرد.

وی گفت: برای پاسداشت چهلمین روز شهادت این شخصیت بی نظیر که یک فرصت معنوی مناسب برای تبیین شهادت سردار سلیمانی و پشتوانه سازی آن برای انقلاب اسلامی است، یک برنامه محوری و متمرکز در مرکز استان برگزار خواهد شد و در شهرستان‌ها نیز در روزهای مشخصی این مراسمات از سوی گروه های مردمی پیش بینی می‌شود.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 4

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 692816

  • بازديدکنندگان امروز : 1362

  • کل بازديدکنندگان : 1568018

پیوندها