نسخه چاپي
1398/11/19 :: ٠٨:٣٩ 

بيش از 10 هزار برنامه فرهنگي و مذهبي به مناسبت دهه فجر در سيستان و بلوچستان برگزار شده است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: از ابتداي دهه فجر تا كنون بيش از 10 هزار برنامه فرهنگي،هنري، مذهبي و ورزشي در سيستان و بلوچستان برگزار شده است.

بيش از 10 هزار برنامه فرهنگي و مذهبي به مناسبت دهه فجر در سيستان و بلوچستان برگزار شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان،«عباس صفدري» رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي این استان  گفت: از ابتداي دهه فجر تا كنون بيش از 10 هزار برنامه فرهنگي،هنري، مذهبي و ورزشي در سيستان و بلوچستان برگزار شده است.

«عباس صفدري» با بيان اين مطلب  گفت: در هشتمين روز از دهه فجر كه با عنوان امنيت پايدار و بازدارندگي پاسداري از انقلاب اسلامي مزين شده صبحگاه مشترك در سطح استان در حال برگزاري است.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان ادامه داد: همچنين امروز كه سالروز وفات ام البنين را داريم برنامه هاي مرتبط براي تكريم مادران و همسران شهيد پيش بيني شده است.

صفدري خاطرنشان كرد: از ابتداي دهه فجر تا كنون بيش از 10 هزار برنامه فرهنگي،هنري، مذهبي و ورزشي در سيستان و بلوچستان برگزار شده و قطعا روند برگزاري اين مراسمات تا 22 بهمن افزايش مي يابد.

وي با بيان اينكه حضور حداكثري مردم در 22 بهمن داشته باشيم، افزود: راهپيمايي 22 بهمن در زاهدان با حضور اقشار مختلف مردم شيعه و سني ساعت 8:30 صبح از ميدان آزادي آغاز مي شود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 650517

  • بازديدکنندگان امروز : 122

  • کل بازديدکنندگان : 1423011

پیوندها