نسخه چاپي
1398/11/17 :: ١٣:٥٧ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور:

ايران با تبعيت از ولايت فقيه هيمنه آمريكا را شكست/ راهپیمایی 22 بهمن امسال تامين كننده امنيت ملي كشور

قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي کشور گفت: جمهوري اسلامي ايران با تبعيت از ولايت فقيه در حمله موشكي به پايگاه عين الاسد، توانست هيمنه آمريكا را بشكند.

ايران با تبعيت از ولايت فقيه هيمنه آمريكا را شكست/ راهپیمایی 22 بهمن امسال تامين كننده امنيت ملي كشور

نصرت الله لطفي قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور روز پنج شنبه در همايش انقلاب اسلامي در پرتو ولايت مداري، جهاد و مقاومت كه به مناسبت بزرگداشت چهلمين روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سليماني در اراك برگزار شد، افزود: اين مهم پس از 80 سال است كه يك كشور به خود اجازه داده پايگاه هاي آمريكا را مورد هدف قرار دهد و آمريكا جرات انجام اقدامي را به خود ندهد.

وي ادامه داد: ايران در ابتداي انقلاب اسلامی براي تامين سيم خاردار و اسلحه به كشورهاي ديگر وابسته بود و اين اقلام با چند واسطه به كشور وارد مي شد، اما امروز جوانان كشور به بركت انقلاب اسلامي، خون شهدا و ولايت فقيه هيمنه آمريكا را با بهره گيري از موشك هاي ساخت داخل در هم مي شكند.

این مقام مسئول خاطرنشان كرد: كشوري كه براي تهيه سوزن اسلحه به كشورهاي ديگر وابسطه بود امروز به بركت انقلاب اسلامي، ولايت فقيه و خون شهدا به موشك هايي با برد 2 هزار و 500 كيلومتر مجهز است كه مي تواند قلب رژيم اسرائيل را مورد هدف قرار دهد.

لطفي يادآور شد: در دوران دفاع مقدس در يك جنگ نابرابر كه تمام دنيا در برابر نظام اسلامي قرار گرفته بودند نيز رزمندگان اسلام به رهبري امام راحل(ره) اجازه ندادند يك وجب از خاك كشور جدا شود كه اين مهم نشان از روح مقاومت و ولايت پذيري رزمندگان و مردم ايران اسلامي دارد.

وي با يادآوري خروج آمريكا از برجام گفت: يافته ها و اطلاعات ترامپ و كانال ها رژيم اسرائيل، منافقان و كشورهاي خودفروخته منطقه بر اين بود كه با خروج آمريكا از برجام، چون ايران اراده و توان خارج شدن از اين معاهده بين المللي را ندارد، فشارهاي اقتصادي باعث فروپاشي آن مي شود.

وي افزود: در داخل ايران نيز 2 نگاه وجود داشت و برخي اعتقاد داشتند اقتصاد ايران در برابر فشارها تاب آور نبوده و مردم طاقت نداشته و دولت نيز توان اداره را نداشته و مردم به خيابان ها خواهند آمد و موجب فروپاشي نظام مي شود، اما در اين شرايط ولايت فقيه كه معتقد بودند مردم به نظام مقدس اسلامي و نگهباني از نظام اعتقاد دارند نگاه ديگري داشتند.

وي ادامه داد: ولايت فقيه اعتقاد داشتند اقتصاد نظام اسلامي مي تواند در برابر فشارهاي دشمنان تاب آورده و براي دشمنان چالش ايجاد كند.

قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي کشور گفت: آمريكا با راهبرد اقتصادي هوشمندانه و به منظور جلوگيري از بروز خسارت به نيروهايش با ايران درگير نشد تا با ايران هراسي و فروش تسليحات نظامي درآمدهايي كسب و گاو شيرده منطقه را بدوشد.

لطفي، فعاليت هاي سپهبد شهيد سردار قاسم سليماني را يك فراز موفق جبهه مقاومت با هدايت هاي ولايت فقيه دانست و افزود: نقش اين شهيدبزرگوار در منطقه فراموش شدني نيست.

وي با بيان اينكه شليك 15 موشك به آرامكو عربستان يا قلب انرژي جهان موجب شد 50 درصد صادرات نفت اين كشور متوقف شود، اظهار داشت: مردم منطقه مسير مقاومت را برگزيده اند.

لطفي با يادآوري موفقيت هاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: كشتي انگليسي توسط رزمندگان اسلامي در فاصله كمتر از 200 مايلي كشتي هاي آمريكايي متوقف شد و اين مهم نشان داد ايران از توانايي مقابله با دشمنان در چند جبهه مختلف برخوردار است.

وي اظهارداشت: توقف كشتي انگليسي تمام تحقيرهاي ايرانيان توسط اين كشور را در طول تاريخ جبران كرد و اين مهم موجب شد انگليس تمام شروط ايران را بپذيرد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور سرنگوني پهباد پيشرفته آمريكايي توسط پدافند هوايي بومي ايران را از ديگر اقدامات رزمندگان اسلام و قرآن دانست و افزود: روسيه در اين شرايط اعلام كرد كه اگر آمريكا با ايران وارد جنگ شود، شكست خواهد خورد و قدرت پوشالي اش از بين مي رود.

لطفي اتفاقات دي ماه امسال را گسترده ترين توطئه دشمنان در طول 41 سال گذشته دانست و افزود: دامنه فتنه سال 88 تنها در تهران بود و نا آرامي هاي سال 96 نيز تنها به چند شهرستان ختم مي شد در صورتي كه سال 98 دشمن تمام شهرستان هاي كشور را در گيركرده بود ولي اين توطئه دشمن با سخنراني رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) جمع آوري شد.

قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي کشور خاطرنشان كرد: نوع افزايش بنزين در كشور همگان را عصباني كرده بود و طبق اطلاعات موجود با سخنراني رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)  80 درصد ناآرامي ها در كشور فرو ريخت.

لطفي اظهار داشت: دانش آموزان آينده سازان و سكانداران كشور و انقلاب اسلامي هستند و فرهنگيان و مسوولان وظيفه دارند با انتقال اين اطلاعات آگاهي و هوشياري نسل جوان جامعه را در برابر توطئه هاي دشمنان افزايش داده و نشاط و اميد به آينده را در جامعه افزايش دهند.

وي شناخت وظيفه و عمل به آن در زمان مناسب را از جمله مهمترين وظايف مسوولان دانست و گفت: پس از قيام عاشورا توابين قيام كردند ولي اگر اين قيام در زمان عاشورا انجام مي شد و به كمك امام حسين(ع) مي شتافتند، مي توانست اثرگذار باشد.

این مقام مسئول گفت: راهپيمايي 22 بهمن امسال به دليل تقارن با حماسه حضور و تكريم سردار دل ها از سال هاي گذشته مهمتر و تامين كننده امنيت ملي كشور است.

لطفي نظام مقدس جمهوري اسلامي را متكي به مردم دانست و افزود: آنچه تمام تحريم ها را شكست داده و زمينه پيشرفت و توسعه كشور را در تمامي زمينه ها فراهم كرده مردمي بودن جمهوري اسلامي ايران است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 646182

  • بازديدکنندگان امروز : 64

  • کل بازديدکنندگان : 1412810

پیوندها