نسخه چاپي
1398/11/17 :: ١١:٥٦ 

ميهمـانـي لالـه هـا در گلزار هاي شهداء خراسان جنوبی

همزمان با ششميـن روز دهه فجر انقلاب اسلامی كه به عنـوان «مـعنـويــت، ايثــار و شـهـادت» نامگذاري شده، در مراسمي با عنـوان «ميهمـانـي لالـه هـا» بيش از 500 گلزار شهداء انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس در سراسر استان همزمان با سراسر كشور مزار شهدا عطرافشاني، گلباران و شـسـتشـو مي شود.

ميهمـانـي لالـه هـا در گلزار هاي شهداء خراسان جنوبی

 

به  گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از خبرگزاري صدا و سيما مركز خراسان جنوبي، شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان در فراخواني اعلام كرد: پنـج شـنـبه، هفدهـم بـهمن هـمزمان با ششميـن روز و نخستين پنج شنبه از ايــام الله دهه مبارك فـجـــــر چهـل و يـكميـن ســالگـرد پـيـروزي شـكوهـمنـد انــقلاب اســلامـي كه به عنـوان «مـعنـويــت، ايثــار و شـهـادت» نامگذاري شده، در مراسمي با عنـوان «ميهمـانـي لالـه هـا» بيش از 500 گلزار شهداء انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس در سراسر استان همزمان با سراسر كشور مزار شهدا عطرافشاني، گلباران و شـسـتشـو مي شود.


شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان از مردم شهيدپرور خراسان جنوبي در سراسر استان و از تمامي آحاد مردم مؤمن و انقلابي، دعوت مي كند تا با حضور گسترده و پرشور خود در مراسم ميهماني لاله ها، ضمن عطرافشاني و گلباران مزار شهداي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس و همچنين تربت پاك شهداي مدافع وطن و حرم، بار ديگر با شهدا و امام شهيدان تجديد ميثاق كنند.


اين مراسم درسراسر استان ساعت 15:00 و در شهر بيرجند در قطعات 1 و 2 گلزار مطهر شهدا با محوريت قطعه 1 به منظور زنده نگاه داشتن ياد و خاطره شهداي گرانقدر ايران اسلامي، گراميداشت نام و راه شهدا و اداي احترام و تجليل از مقام شامخ و رفيع آنان برگزار مي شود.


اين مراسم با حضور معنوي و گسترده خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ايثارگران انقلاب اسلامي و مدافع حرم و مردم و جوانان خراسان جنوبي برگزار و در پايان مراسم توسط آحاد و اقشار مختلف مردم، مزار اين شهيدان گلباران خواهد شد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 650503

  • بازديدکنندگان امروز : 103

  • کل بازديدکنندگان : 1422992

پیوندها