نسخه چاپي
1398/11/14 :: ١٦:١٤ 

بیانیه گام دوم فراتر از مرزبندی‌ها راه مبارزه با استکبار را پیش پای ملت‌ها می‌گذارد

معاون پژوهشی و آموزشی موسسه انقلاب اسلامی گفت: بیانیه گام دوم، ترسیم درست وضع گذشته و آینده است که فراتر از مرزبندی‌های عقیدتی رایج، راهی را برای مبارزه با جبهه استکبار، پیش پای همه ملت‌ها قرار می‌دهد.

بیانیه گام دوم فراتر از مرزبندی‌ها راه مبارزه با استکبار را پیش پای ملت‌ها می‌گذارد

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام علی ذوعلم معاون پژوهشی و آموزشی موسسه انقلاب اسلامی عصر امروز(دوشنبه ۱۴ بهمن) در نشست 'بررسی وجوه و مفاهیم نوآورانه بیانیه گام دوم انقلاب' که در موسسه فرهنگی- پژوهشی انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: نگاه موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای به بیانیه گام دوم این است که مخاطب این بیانیه، مجموعه ملت ایران و امت اسلامی و نیز جوانانی است که پیشتازی انقلاب را در گام دوم انقلاب به‌عهده دارند.

ذوعلم با بیان اینکه بیانیه گام دوم، وظایف و تکالیف انقلابی بر عهده همه ما می‌گذارد و دلالت‌های عملی برای دستگاه‌ها ایجاب می‌کند، اظهار داشت: این دلالت‌ها برخی در عرصه‌های فرهنگی و پژوهشی است و برخی نیز در عرصه‌های مدیریتی بین‌المللی و سیاسی است.

وی با بیان اینکه آنچه مدنظر ماست، دلالت‌های فرهنگی است که به اندیشه انقلاب مرتبط است.

ذوعلم از تشکیل هیئت اندیشه‌ورز در دستگاه‌های فرهنگی کشور برای بیانیه گام دوم اشاره کرد و گفت: بیانیه گام دوم، فراتر از اینکه یک سند باشد، اندیشه‌ای منسجم، راهگشا و پیش‌برنده است. 

معاون پژوهشی و آموزشی موسسه انقلاب اسلامی تصریح کرد: بیانیه گام دوم، ترسیم درست وضع گذشته و آینده است که فراتر از مرزبندی‌های عقیدتی رایج، راهی را برای مبارزه با جبهه استکبار، پیش پای همه ملت‌ها قرار می‌دهد.

 

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 646284

  • بازديدکنندگان امروز : 359

  • کل بازديدکنندگان : 1413105

پیوندها