نسخه چاپي
1398/11/06 :: ١٥:٠٩ 

آخرین دژ تروریست ها در آستانه فتح

ارتش و نیروهای مقاومت سوریه با کنترل آزاد راه بین المللی ادلب به یک کیلومتری حومه جنوبی این شهر رسیدند.

آخرین دژ تروریست ها در آستانه فتح

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از شبکه المیادین، ارتش سوریه و نیروهای مقاومت پس از باز پس گیری روستای 'معر شمشه' و کنترل مسیر منتهی به 'خان السبل' در آزاد راه بین المللی، به یک کیلومتری منطقه راهبردی معره النعمان در حومه جنوبی ادلب رسیدند.
 
بر اساس این گزارش، یگان‌های ارتش سوریه در روند پیشروی‌های خود، مواضع گروه تروریستی جبهه النصره را بویژه در روستای تقانه، یکی از بزرگترین مناطق استقرار عناصر مسلح وابسته به گروه‌های تروریستی همپیمان با جبهه النصره در حومه جنوبی ادلب، به شدت هدف قرار دادند.
 
گزارش اختصاصی میثم دلاوری از حومه حلب
 
شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه نیز گزارش داد یگان های ارتش توانستند با دفع هجوم تروریست های جبهه النصره بر محور التَح - ابوجریف و سمکه, روستاهای سمکه, التَح و دیر شرقی را در حومه جنوب شرقی ادلب به تسلط خود در آورند.
ارتش سوریه موفق شد در این عملیات خسارات جانی و مالی بر تروریست های جبهه النصره وارد آورد.
خبرنگار الاخباریه از تداوم عملیات واحدهای ارتش سوریه در محور التح- ابوجریف خبر داد و هدف از این عملیات را پاک سازی این منطقه از لوث تروریست ها عنوان کرد.
 
 

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 647207

  • بازديدکنندگان امروز : 344

  • کل بازديدکنندگان : 1415206

پیوندها