نسخه چاپي
1398/10/30 :: ١٥:٠٢ 
محمد رعد:

حمله ایران به عین‌الاسد حامل پیام‌های استراتژیکی برای آمریکا بود

رئیس فراکسیون «وفا به مقاومت» وابسته به حزب الله لبنان گفت: هدف قرار دادن پایگاه عین‌الاسد پیام‌های مهمی برای آمریکا و دشمنان دارد.

حمله ایران به عین‌الاسد حامل پیام‌های استراتژیکی برای آمریکا بود

 
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از العهد، محمد رعد رئیس فراکسیون وفاء به مقاومت وابسته به حزب الله لبنان تاکید کرد: نحوه پاسخ به شهادت سردار سلیمانی پیام‌های استراتژیکی را برای آمریکایی‌ها و تمام دشمنان دارد.

وی افزود: آمریکایی‌ها می‌خواستند از طریق هدف قرار دادن تیم سردار سلیمانی پیامی را متوجه کل محور مقاومت کنند؛ اما در حال حاضر رئیس جمهور آمریکا درگیر کنگره و مجلس سنا و روند استیضاح است، چرا که در آمریکا دیگر تحمل رفتارهای این مرد در مجامع بین‌المللی وجود ندارد.

رعد تصریح کرد: واکنش به شهادت سردار سلیمانی پیام‌هایی در خود داشت که در تاریخ آمریکا بی‌سابقه بود. یک پایگاه نظامی بزرگ در منطقه ما هدف قرار گرفت و تمام اینها حاوی پیام است.

وی افزود: پایگاه عین الاسد سمبل به شمار می‌آید؛ چرا که همه می‌دانند از زمان بوش تاکنون تمام رؤسای جمهور آمریکا به صورت محرمانه به عراق آمده و با مسئولان این کشور در پایگاه عین الاسد دیدار کرده‌اند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 646255

  • بازديدکنندگان امروز : 309

  • کل بازديدکنندگان : 1413055

پیوندها