نسخه چاپي
1398/10/24 :: ١٣:٤١ 
نصرت الله لطفی:

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال با تصویر سپهبد شهید سلیمانی

مراسم معارفه رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری صبح امروز با حضور نصرت الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور برگزار شد.

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال با تصویر سپهبد شهید سلیمانی

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی در جلسه تودیع و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به خدمات ارزشمند آقای علی گرجی در طول مدت 12 سال خدمت خود در این نهاد مقدس گفت: مردم چهارمحال و بختیاری به غیرتمندی و حضور در عرصه‌های مختلف انقلاب‌اسلامی در کشور شهرت دارند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به شهادت سردار سپهبد سلیمانی و تاثیر داخلی و بین‌المللی آن تأکید کرد: این واقعه و حضور میلیونی مردم، بسیاری از فتنه‌ها را در هم شکست و اگر امروز آرامش داریم، به برکت خون شهدا و مبارزان جبهه مقاومت در منطقه و کشورهای مختلف است.

وی فتنه و توطئه در ایران را بسیار پیچیده خواند و خاطرنشان کرد: این فتنه، منحصر به ایران نبود و برای ساقط کردن کشورهایی که جبهه مقاومت در آنها فعال است برنامه‌ریزی شده بود و هدف آن راه اندازی جنگ داخلی بود.

لطفی شهادت عارفانه سپهبد سلیمانی را در غربت باورنکردنی توصیف کرد و یادآور شد: این واقعه اسفناک هزینه بالایی برای نظام مقدس اسلامی بود، اما همچنان که وجود سپهبد سلیمانی باعث خیر و برکت برای مقاومت اسلامی در کل دنیا بود، خواهیم دید که شهادت ایشان هم باعث خیر و برکت بیشتر برای جبهه مقاومت در کل دنیا  و هم بسیار نقش‌آفرین در جهت خنثی کردن توطته های دشمن در داخل کشور خواهد بود و مصداق الطاف خفیه الهی است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور به حضور حداقل 7 میلیون نفر در مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی در تهران اشاره و عنوان کرد: بگذریم که نظام استکبار با ددمنشی به‌دنبال خاموش کردن چراغ وجود این شهید والامقام بود اما این موضوع هم نشان از عمق شکست این افراد است.

لطفی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال مزین به نام سردار شهید قاسم سلیمانی است و مردم با تمثال این شهید به خیابان‌ها می‌آیند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور برخی جسارت‌های نادان‌ها به جایگاه این شهید والامقام و سپاه عزیز پاسداران انقلاب‌اسلامی را به خاطر عمق کینه و دشمنی دانست و تصریح کرد: چه کسی باور می‌کرد از جنگ جهانی تا به امروز ایران اسلامی به چنان اقتداری برسد که با موشک‌های تولیدی خود  یک پایگاه مهم آمریکایی را نابود کند که رئیس جمهور احمق آمریکا مجبور شود با ذلت این شکست را بپذیرد و هیمنه آمریکا را در هم شکند و این هم یک آزمایش الهی است.

وی اضافه کرد: بعد از 80 سال یک کشور مستقیما پایگاه‌های آمریکا را هدف قرار داد و رئیس جمهور این کشور هشت دقیقه پشت تریبون صحبت کرد و 58 بار نفس عمیق کشید و در نهایت شکست خود را پذیرفت.

لطفی خدمت صادقانه، ولایت مداری و کار با اخلاص را ویژگی مدیران شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خواند و افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری  جزو استان‌های برتر کشور است.

گفتنی است در این مراسم از زحمات آقای علی گرجی قدردانی شد و آقای موسی انصاری به عنوان رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری معرفی شد.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 646143

  • بازديدکنندگان امروز : 1

  • کل بازديدکنندگان : 1412747

پیوندها